- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
6
Oglądam teraz Fakty po faktach. Masakra jaki ten Kowalski jest nawiedzony. O czym on gada :OO Pie.. od rzeczy, że opozycja ma zwrócić 70 mln za bezprawie Sasina :D Do tego nawet bez pytania dziennikarki gada o Trzaskowskim i ,że jest on od LBGT
To sa faktycznie nawiedzeni ludzie niczym sekta .Jak katarynka powtarzaj regułki od naczelnika.
Tam serio musi być jakis odgórny nakaz gadania od rzeczy i odwracania kota ogonem.
0
@MarioVeB! Gość totalnie odleciał od rzeczywistości. Nie pamięta już chyba, jak sam zmieniał barwy polityczne. Dla mnie hitem było to, jak w jednym wywiadzie stwierdził, że Tusk razem z Merkel spisowali, aby odwrócić temat i tym samym zbojkotowali wybory. Aż się wtedy wszyscy w studiu roześmiali.
7
@MarioVeB! Mimo, że nie jestem za PISem, to taka sama sytuacja była wczoraj u Mazurka z Budką.
I jedni i drudzy siebie warci ;).
0
@MarioVeB!Pozyteczny idiota na zmianę z Zalkiem, Czarnkiem, Suskim czy aSasinem.
1
@VamosRakieta Niestety. I to jest brutalne. Wraz z PO i PiS - wzrasta prawdopodobieństwo znalezienia osoby odklejonej od rzeczywistości.
Czasami się zastanawiam, czy oni nie robią tego specjalnie, nie maja w tym jakiegoś ukrytego celu. No bo przecież wypowiedzi Kowalskiego, Budki czy jeszcze innego ancymona, to taki strzał w stopę, że masakra. Przecież to od razu widać, co jeden z drugim sobą reprezentują, a i tak promuje się takich ludzi.
Chyba, że ktoś na kogoś ma jakieś haki, papiery, że pomimo strzelania samobójów, nadal się trzyma takiego gościa w drużynie.
0
@NeroTFP święta prawda.
0
@NeroTFP Przecież ten cały Kowalski to takie pisowskie sitko do wyłowienia planktonu wyborczego Niby on nie z PIS-u -więc żelazny elektorat przymyka oczy na jego bzdury a różni płaskoziemcy łapią się jak muchy na lep na jego mądrości