- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1455 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
29 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1455 Culés
0
1. Romagnoli vs Skriniar
Kto waszym zdaniem jest lepszy i dlaczego, kogo byscie wybrali przy ewentualnym transferze do nas
2. Co sadzicie o Koulibalym?
1
@malicinho
1. Romagnoli jest lepszym obrońcą moim zdaniem. Do Barcelony też bardziej pasuje, bo zdecydowanie lepiej rozgrywa piłkę. W defensywie też za bardzo nie ma się do czego przyczepić. Skriniar natomiast od dłuższego czasu gra w kratkę. Nawet nie jest najlepszym obrońcą Interu, bo de Vrij go zjada. Rozgrywanie piłki bardzo przeciętne.
2. Senegalczyk rozgrywa dobry sezon, ale nie tak dobry jak poprzedni. Jeden z najlepszych defensorów w lidze. Uwielbiam jego bezpośredniość w grze. Taki zawodnik, który nie kalkuluje. Świetnie czyta grę, jest całkiem szybki, jak na takiego byczka i bardzo silny. Po sezonie odejdzie z Napoli. Z tego co wiem, to wybrał już grunt angielski, więc bardzo możliwe, że dołączy do Liverpoolu.
1
@Hiacynk jeszcze rok temu Barcelona miała prowadzić rozmowy z Romagnolim na temat transferu w najbliższym okienku. Jakiś czas temu były doniesienia, że będzie ciężko przedłużyć z nim kontrakt (ostatnio niestety były już o wiele lepsze informacje dla fanów Milanu). Wielka szkoda, że raczej nie uda się sprzedać Umtitiego i pozyskać Włocha w jego miejsce.
0
@Hiacynk dzieki za fajna odpowiedz :) Koulibalyego widzialbys u nas? Czy za bardzo "klockowaty"? Dzisiaj czytalem, ze Liverpool stara sie o niego. Fantastyczny duet moglby stworzyc z Van Dijkiem. Dwoch dzikow
0
@malicinho Widziałbym. Nie jest klocowaty. Właśnie więcej klocowaty od niego to jest Van Dijk, ale tacy obrońcy też są potrzebni. Romagnoli i Koulibaly to naprawdę świetni defensorzy. Skriniara bym nie chciał, bo cena nieadekwatna do umiejętności.