- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
8
32 kolejka:
Barca - wyjazdowy mecz z walczącą o utrzymanie Celtą.
Real - wyjazdowy mecz z walczącym o utrzymanie Espanyolem.
33 kolejka:
Barca - u siebie z Atletico, tu nie trzeba nic więcej dodawać.
Real - u siebie z walczącym o LM Getafe.
34 kolejka:
Barca - wyjazdowy mecz z walczącym o LM Villarrealem.
Real - wyjazdowy mecz z teoretycznie niewalczącym już o nic Bilbao, ale jak wiemy mecze w Bilbao zawsze są mega ciężkie.
35 kolejka:
Barca - u siebie z walczącym o utrzymanie Espanyolem.
Real - u siebie z Alaves, które raczej już o nic nie walczy.
36 kolejka:
Barca - wyjazdowy mecz z Valladolid, które teoretycznie już o nic nie walczy.
Real - wyjazdowy mecz z Granadą, która teoretycznie już o nic nie walczy aczkolwiek do LE nie tak daleko mają :)
37 kolejka:
Barca - u siebie z Osasuną, która teoretycznie już o nic nie walczy.
Real - u siebie z Villarrealem, który walczy o LM.
38 kolejka:
Barca - wyjazdowy mecz z Alaves, które teoretycznie już o nic nie walczy.
Real - wyjazdowy mecz z Leagnes, które walczy o utrzymanie.
Tak to mniej więcej wygląda. Wiadomo, że może się to ciut zmienić bo 8 kolejek do końca to 24pkt możliwe do zdobycia, ktoś się pewnie przesunie w górę, może złapie szanse na LE, ktoś może spadnie w dół i będzie musiał do końca walczyć aby nie spaść z ligi, ale ja tu wcale nie widzę dla nas mega cięższego terminarza od Realu.
Przed nami jeszcze Atletico i to jest ten jedyny duży minus, ale przed obydwoma zespołami jeszcze walka i w meczach domowych i wyjazdowych z drużynami które będą walczyć o utrzymanie i o miejsca dające prawo gry w LM i LE.
Tam niżej ktoś pisał, że mamy jeszcze mecz wyjazdowy z Valladolid, które u siebie jest bardzo dobre, ale w takim razie co powiedzieć o Granadzie z która Real gra na wyjeździe w tej samej kolejce, która ma obecnie 9 pkt więcej niż to genialne Valladolid i ma realne szanse na LE ? :D
Dla mnie porównywalny terminarz, ale wiadomo, ten mecz z Atletico jednak sprawia wrażenie, że ogólnie będzie ciut trudniej, a czy będzie ? Dowiemy się niebawem ;)