- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
4
trochę mam beke że ludzie cisną na Setiena,bo nie znany trener...no bo Guardiola i lucho byli znani...tu Guardiola z Kloppem by nic nie ugrali tym śmiesznym składem,czas ruszyć tyłki i zrobić rewolucje
7
@Jaca27 Trudno być znanym trenerem mając 30 kilka lat, trudno nie być znanym trenerem mając ponad 60 :)
0
@Janiama Święte słowa mądrego człowieka. Polał bym ci Whisky ;)
1
@Jaca27 Messi Suarez Griezmann - przedstawiam ci rewolucje
w następnym sezonie :)
0
@Janiama Valverde też nie był zbyt popularny.
1
@VenoM Valverde był jednym z najlepszych hiszpańskich trenerów który zanim przejął Barcelonę zdołał 3krotnie wygrać mistrzostwo Grecji oraz zdobyć Superpuchar Hiszpanii dla Athleticu Bilbao.
1
@Jaca27 Jedno z najbardziej bezsensownych porównań na tej stronie. Gratuluję.
0
@VenoM Ale był znany i uznany. Był mistrzem Grecji z Olympiakosem x3 zdobył puchar króla z Bilbao i jeszcze prowadził Valencie. No i Valverde kiedy przejmował Barcelone miał 53 lata a nie 61
0
@Janiama Co z tego? Chcesz wywalać trenera, bo przez chwilę, którą trenuje nasza drużyna nie wygrywa? Valverde 2,5 roku miał czasu, a graliśmy kupę.
0
@VenoM Jesteś jednym z najbardziej irytujących osób na tej stronie. Ciągle się do mnie przyczepiasz. Odpisałem koledze co myślę o tym by 30 paro letni trener był utytułowany i to wszystko. Może ty zwalniasz albo zatrudniasz pracowników Barcelony ja tego nie robię bo nie mam kompetencji do tego.