- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1577 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1577 Culés
67
Polska, to jednak kraj masochistów. Razem 72% na partie, które na przemian zabierają sobie koryto. Napierdzelanie wzajemnie na siebie. Ci gorsi, tamci gorsi, a i tak łącznie prawie 3/4 kraju na nich głosuje. Nie chcę pisać, że są to źle oddane głosy, bo każdy głosuje wedle własnego uznania i sumienia, ale tyle się mówi przez Polaków o chęci zmian itd. a zmienia się tylko nazwa partii, nic więcej.
0
@Danny Gaucho Tu się nigdy nic nie zmieni :/
1
@Danny Gaucho Szkoda słów.
3
@Danny Gaucho Noo szkoda słów. A zaraz taki nero będzie pisał, ze trzeba na Trzaskowskiego głosować.
1
@Danny Gaucho Po komunie pięknie to sobie rozplanowali wszystko, a teraz pokolenia mają to wbite to głów na amen.
Jak nie rewolucja to nic tego nie zmieni, myślałem, że jak mohery z kościoła odejdą to coś się zmieni jednak jest to wbite również do głów 40+ więc nad jakąkolwiek zmianą poczekamy chyba kolejne 40 lat
0
@Danny Gaucho Może i tak, ale czy którykolwiek ze startujących obecnie kandydatów mógł realnie zmienić ten system? Taka kultura tego kraju, potrzeba jeszcze wiele pokoleń.
0
@Danny Gaucho Co chwila widzę ten tekst, że wybiera się POPIS, to teraz powiedz proszę, jaka jest alternatywa? Mnie nie reprezentuje żadne ugrupowanie działające obecnie politycznie, z całą Konfederacją i Bosakiem się nie zgadzam prawie we wszystkich punktach a w tych które mógłbym się zgodzić to im po prostu nie ufam bo nie potrafią w ogóle obronić swoich pomysłów więc wątpię choćby w próbę ich realizacji.
Hołowna dla mnie to statysta, nie potrafi nic powiedzieć na żaden temat zasłaniając się wszędzie koniecznością oceny specjalistów - i o ile takie podejście jest dobre, to do takiego podejścia trzeba samemu mieć wiedzę i własne zdanie, bo jak oceni rady specjalistów nie wiedząc o czym mówią? Poza tym braku mu wykształcenia i doświadczenia w polityce.
Biedroń z całą lewicą to socjaliści dalecy od liberalizmu, bo idą nie w wolność osoby a w tak zwaną "pozytywną dyskryminację" - nie moja bajka.
O innych kandydatach trudno się wypowiadać, bo byli tak zaangażowani w swoją kampanię, że część z nich to nawet jej nie zrobiła.
To na kogo mam zagłosować? Zostaje Trzaskowski, który też nie jest moją bajką, ale spełnia najwięcej kryteriów - zablokuje PiS, jest światowy z wpływami w międzynarodowej polityce, doświadczenie także posiada - nie ma na rynku lepszego kandydata obecnie.
I tak samo było w wyborach do sejmu, absolutny brak reprezentacji poglądów dużej części społeczeństwa, liberalni kapitaliści - najbliżej tego profilu była Nowoczesna i Gwiazdowski któremu cudowny naród nawet nie dał szansy startować w wyborach.