- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 660 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 660 Culés
2
Wielki pan piłkarz, jeżeli nadal będzie tak pajacował, to nadal wyników nie będzie
2
@CalcioFan
Kolejne twoje durne prowo i nie potrafisz czytać artykułow na stronie
https://www.fcbarca.com/95433-kamery-telewizji-movistar-uchwycily-moment-w-ktorym-messi-ignoruje-edera-sarabie-podczas-przerwy-meczu-z-celta.html
0
@CalcioFan Wielki pan trener z wiecznie kocimi oczami.
6
@CalcioFan Tutaj złego słowa na Messiego powiedzieć nie można.
Komentarz usunięty
1
@CalcioFan jak messi ma doczynienia z pastrzeami krow a nie trenerami to sie nie dziw
17
@MarioVeB! Dlaczego ty właściwie zawsze tak agresywnie reagujesz na jakąkolwiek krytykę (niekiedy zasłużoną) wobec klubu?
0
@Avada Kedavra czemu nie można powiedzieć złego słowa na Messiego?
0
@joloskyy zespol najpierw trzeba ulozyc a nie oczekiwac ze messi wszystko rozwiaze. Powodzenia z kolejnym sezonem z griezmanem na LS
1
@damianex10
On od zawsze wygląda jakby był opłacany przez Bartomeu. Nie wolno krytykować, wszystko co robi klub jest super. Szkoda życia czytać tego typa.
0
@amanter Czy Sarabia nie wyglada tutaj na osobe, ktora chce to ulozyc, a Messi na ignoranta, ktory widocznie "wie lepiej"?
0
@damianex10 "Wielki pan piłkarz, jeżeli nadal będzie tak pajacował, to nadal wyników nie będzie" - za to stwierdzenie nie było agresywne.
@CalcioFan Największy Pan Piłkarz, który z CR zrobił ubogiego krewnego np. w LL, tak nie miał wyników....i to za Setiena są gorsze wyniki.
@joloskyy a może to już kolejny raz i metody sztabu trenerskiego zawodzą?
0
@Bagsik88 ale obowiązkiem piłkarza jest wykonywać zalecenia trenera. Messi może być wkurzony na zarząd, nie na trenera.
0
@joloskyy a na trenera nie może?