- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
#Tiki-takaOjciec Miralema Pjanicia opowiedział kiedyś o zainteresowaniu Barcelony jego synem kilkanaście lat temu: Negocjacje z Barça były poprawne, otrzymaliśmy konkretną ofertę. To był jednak burzliwy czas w klubie, zmieniano trenera [Rijkaarda], piłkarzy, domagano się zwolnienia prezydenta. Odmówiliśmy więc. Do tego Miralem miał wtedy 18 lat i nie było dla niego dobre przejście do takiego klubu jak Barcelona, gdzie od razu wymagane są wyniki i nie ma czasu na to, by dojrzeć i jak najlepiej się rozwinąć. [Sport]
2
Za to teraz jest dojrzały, aż za bardzo.
4
@vangoor Wezcie juz skonczcie, w dzisiejszym futbolu 30 lat to nie emerytura. Pilkarze zupelnie inaczej dbaja o siebie niz chociazby na przelomie wiekow.
2
@damian.09 Ale u nas jest kilku zawodników mających już swoje lata i wymiana 23-latka na 30-latka to kompletne nieporozumienie. Trzeba patrzeć w przyszłość i taki Pjanic do niczego nie jest potrzebny, jest kolejnym emerytem na którym nie da się oprzeć wymiany pokoleń. Chore posunięcie, transfer księgowych a nie pionu sportowego.
0
Teraz też zmieniono trenera i pewnie zaraz będzie następna zmiana, też niektórzy domagają się zmiany prezesa i tylko nie wiem po jaką cholerę ten Pjanić?
0
Dzis nikt nie slyszalbym o Miralemie
0
@slayer nie powiedzialem nic na temat wymiany Pjanic-Arthur. Tez sie z nia nie zgadzam.
Zwrocilem tylko uwage na sam lament z powodu wieku 30lat, wiec prosze Cie nie zmieniaj kontekstu.