- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
4
Z tą zmianą Griezmanna to jeszcze można by to zrozumieć, gdyby gra jakoś wyglądała, tworzylibyśmy okazje i z przodu nie byłoby nikogo do zmiany. Tymczasem Suarez leci kolejny mecz 90 minut i nie wyrabia fizycznie w drugiej połowie, w środku Vidal walczak gra słaby mecz a bramkę próbujemy zdobyć wrzutkami Leo z prawej strony boiska.
W takiej sytuacji, grając o to o co graliśmy - czyli o utrzymanie się w grze o ligę - nie wpuszczenie mistrza świata za 120 mln jawi się jako ponury żart. Chyba że Setien naprawdę myślał że graliśmy dobrze, jeśli tak - nie mam pytań.
1
@NGTRX napisałem nizej, że Vidal grał prawie całe spotkanie, na niemal nominalnej pozycji Antoine. Semedo sporo wchodził i francuz nie musiałby specjalnie sprintować, a grać lekko za Leo ciążąc ku prawej stronie.
Jeśli taki papierowy kibic jak ja to widzi, to nie wiem co musi czuć nasz Piotruś (Antek) Pan.
1
@NGTRX Gardzę decyzjami Setiena i jego reagowaniem na boiskowe wydarzenia, ale z czym do ludzi...
Francuz od 15 spotkań strzelił 1 gola i zaliczył 0 asyst, a patrzac na to co odpier... Na boisku to dziwie sie ze ma to jedno trafienie, ciało obce za 120 mln kopiace sie po czole gorzej od Suareza po kontuzji,ktory chociaz ma przebłyski geniuszu jak w meczu z Celta
2
@SonBarcaGoku Nie wiem po co kłamiesz prawdę mówiąc. Fakt że Griezmann ma w drugiej połowie sezonu fatalne statystyki, ale na przykład 9 meczy temu strzelił gola z Napoli na wagę remisu na wyjeździe, 3 bramki w CDR również.
1
@SonBarcaGoku szkoda, że zapomniałeś wspomnieć o bramce Griezmanna która uratowała nas z Napoli. Do tego 3 bramki w Copa.