- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
9
O jeju, te podanie Puiga było świetne, tak pan Melo nie umiał robić, ani niestety także De Jong nie za bardzo tak poda.
10
@Chwytliwy De Jong to bardziej następca Busiego niż typowy pomocnik ofensywny.
1
@Chwytliwy De Jong tak umie tylko po przejściu do Barcy przestał podejmować próby
1
@parpe Nie widziałem tego nawet w Ajax Amsterdam żeby potrafił tak zagrać, to po prostu gracz który nie ma wielkiej wizji.
0
@Chwytliwy Niestety De Jong jeżeli tego nie zmieni podzieli los Arthura coś czuję :/ Na szczęście De Jong ma poukładane w głowie i wierzę, że on się ogarnie.
0
@Chwytliwy Bo nie jest od tego.
2
@Chwytliwy co ty gadasz :o
0
@Granto Jest od zapewnienia nam jakości, nawet w takich sytuacjach, rozumiem że to trochę co innego, ale jednak to nie jest jego mocna strona, wybieganie, czasami nieźle się zapuści w pole karne, siła, drybling oraz gra na jeden kontakt to jego atuty, ale kreatorem to on nigdy nie był.
1
@insp1re Tak, De Jong nigdy nie posiadał jakiejś wielkiej wizji w swojej grze, on świecił zupełnie czymś innym.
0
@Chwytliwy Dlatego nie można go za to krytykować jasne,że moze to wypracować ale to też nie jest tak,że nie potrafi wyprowadzić kolegi na sytuacje sam na sam.Po prostu De jong musi miec obok siebie Ryszarda i Busiego i pewnie dużo lepiej by to wyglądało
0
@Hushovt Raczej tego nie wypracuje, po prostu jak ktoś nie ma wielkiej wizji to mieć jej nie będzie, są pewne cechy których się nie nauczysz i to jest wizja gry, w tym raczej zawsze będzie kulał, choć zobaczymy ale uważam, że za wiele to w tym elemencie się nie zmieni.
0
@Chwytliwy Czyli nici z zakładu? :)
0
@kerouac Dostałem wtedy bana i dyskusja została usunięta, więc nie widziałem komentarza.