- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1054 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1054 Culés
4
Mało rzeczy denerwuje bardziej niż dawca (skuterowiec, operator odkurzacza) zajmuje całe miejsce parkingowe.
2
@SeeleyBooth To ja z drugiej strony - mało rzeczy denerwuje mnie bardziej niż kierowcy którzy uważają że drogi są tylko dla nich a rowerzystów i motocyklistów należy zdelegalizować :p
0
@don'T.R.I.P.e Jeśli jest ścieżka rowerowa a rowerzyści i tak jeżdżą po drodze to zgadza się
0
@gorgota Nie, rower ma takie same prawo być na drodze jak samochód nawet jak jest ścieżka rowerowa. Wiadomo że skoro już jest (i jest w dobrym stanie to wypada korzystać) ale nie ma takiego wymogu.
1
@don'T.R.I.P.e Prawo o ruchu drogowym, a właściwie jej 33 artykuł, w którym czytamy:
Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym.
Z powyższego przepisu jasno wynika, że jeśli wzdłuż danej drogi przebiega ścieżka rowerowa, rowerzysta ma obowiązek z niej korzystać. Nie bez powodu znak przed ścieżką rowerową jest znakiem nakazującym.
0
@gorgota W takim razie prawo w Polsce jest nieco inne niż w UK w tym zakresie, zwracam honor. Chociaż dla mnie to jest kuriozalne że jest nakaz korzystania ze ścieżki rowerowej ponieważ ten kto jeździ na rowerze wie jak te ścieżki w 99% przypadków wyglądają, że (w co jakoś nie wierze) sytuacja w Polsce jest lepsza pod tym względem.