- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
5
# stopmanipulacji
2
@MarioVeB! I o co Ci chodzi ? Dla mnie to powinien być wybór, chcesz to sie szczepisz, nie to nie i tyle, po co drązyć temat ?
0
@MarioVeB! Manipulacja w "debacie" na żywo PAD przechodzi samego siebie
3
@mat32
O to ,że sam nie wiedział co mówi. Potem sie tych słów wypierał
Po to drązyć temat ,że tylko ktoś nieodpowiedzialny neguje obowiązkowe szczepienia
1
@MarioVeB! Ucięta wypowiedź , która brzmi tak...
Za TVN24 (tu link https://tvn24.pl/wybory-prezydenckie-2020/wybory-2020-andrzej-duda-w-konskich-szczepienie-przeciw-koronawirusowi-nie-powinno-byc-obowiazkowe-4630633)
"Szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe - powiedział prezydent Andrzej Duda w Końskich. Dodał też, że nie jest w tym przypadku zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. - Powiem państwu otwarcie: ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie - zaznaczył. Później prezydent napisał na Twitterze, że szczepienia dotyczące poważnych chorób zakaźnych, jak polio czy gruźlica, "to zupełnie co innego".
To jest dopiero manipulacja...
0
@Slazmi TVN jeszcze gorszy od TVP
2
@MarioVeB! I sadzisz tak po wyciętej z kontekstu wypowiedzi ? Straszny z Ciebie hipokryta.
0
@Slazmi
Nasz problemy ze słuchem? czemu użył słowa Jakichkolwiek?
Komentarz usunięty
5
@MarioVeB! Powinieneś zainwestować w pewna maść, na pewno Ci pomoze.
0
@mat32
Wystarczyło nie używać słowa" jakichkolwiek" nie było by tematu ,a tak mamy co mamy.
Do elektoratu antyszczepionkowców dotarł spokojnie