- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
4
Ciekawostka a propos Serie A: Higuain strzelając 36 goli w sezonie 2015/16, zaledwie 3 z nich zdobył z wapna. Wyobraźmy sobie jaki uzyskałby wynik gdyby podobnie jak Immobile i Ronaldo miał wtedy kilkanaście karnych do dyspozycji. Zagrał Higuain kosmiczny sezon a i tak zostanie zapamiętany sami wiecie z czego...
PS. czytając Higuain akcentujemy "i" a nie "a". Niby detal ale jak to inaczej brzmi
2
@Comentateiro Masz na myśli "Higłajin" zamiast "Higułajn"?
3
@Comentateiro Igła to klasowy napastnik. W LaLidze ma ponad 100 goli, w Serie A również. Obecnie jest ociężały (wiek robi swoje, jak u Suareza), to nie ten sam Pipita, ale w czasach prime był w topce. Biorąc pod uwagę całą karierę również topka.
P.S - zrzucanie całej winy na niego za nieudany finał w 2014 roku jest niemądre.
0
@Hiacynk Lepszy napastnik niż Benzema. Real popełnił błąd, że sprzedał Argentyńczyka i zostawił Franzuca.
1
@daniel32778 oj tutaj to bym się nie zgodził. Benzyna jest stworzony pod Real.
0
@daniel32778 Inny styl grania. Benzema jest wszechstronniejszy, idealnie pasuje do Realu. Igła lepszy w polu karnym, typowy lis od wykańczania akcji.
0
@daniel32778 nie wiem czy popelnil blad - od jego odejscia wygrali 4x LM. Trudno mowic ze to byl zly czas i bledne decyzje ktore prowadza do 4x LM a Benzema potrafil zrobic wazne akcje / bramki w kluczowych fazach rozgrywek
0
@mekston Zrobił 1 akcję tą z Atletico. I tym się przyczynił do tego, że Atletico o dogrywce mogło pomarzyć. W reszcie nie miał wkładu do LM. No, może jeszcze te prezenty od Ulericha i Kariusa. Jest dobrym napastnikiem, ale Real mógł mieć spokojnie lepszego.
0
@daniel32778 z Bayernem przeciez gol na 1-0 w 2014 bramczeka na wazne 1-0 w 1 meczu, z Atletico co wspominasz , z Liverpoolem - to 3 wazne mecze w 3 roznych edycjach.
Z Bayernem 2018 - kolejne 2 bramki w rewanzu.
Bardzo wazna postac ktora swoja cegielka dorzucila.
1
@PeteR10 Właśnie tak