- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2074 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2074 Culés
2
Gdybyście mieli możliwość sprowadzenia do Barcelony 5 zawodników poniżej 21. roku życia (tak, Mbappe już odpada), to kogo byście wybrali?
U mnie wybory wyglądałyby mniej więcej tak: Alphonso Davies, Eduardo Camavinga, Mohamed Ihattaren, Dario Sarmiento i Myron Boadu lub Gabriel Veron. Z tej listy nierealny jest obecnie transfer tylko Davies'a.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaBarca123 Ja pewnie poszedłbym w stronę bardzo popularnych już nazwisk:
Davies, Camavinga, Tonali, Boadu i De Ligt (za miesiąc kończy 21 lat).
0
@ViscaBarca123 Davies, Camavinga, Sancho, de Ligt, Haland.
0
@ViscaBarca123 De Ligt, Haaland, Camavinga, Sancho, Mount.
0
@ViscaBarca123 Boadu, Sancho, Eric Garcia, Dest, Davies.
0
@ViscaBarca123 Ihattaren tego gościa ściągnąłem do kariery Newcastle w fifie I chłopaczyna takim kozakiem był, ze de Bruyne to przy nim cienka faja :D bodajże SPO tak?
Spróbowałbym Hallanda, Havertza, Sancho, Mason Mount i nie wiem kto piąty...
Same głośniejsze nazwiska podałem, ale jakbym miał budować taka Barcelonę i miał kilkaset baniek to z młodych grajków w nich bym zainwestował
0
@ViscaBarca123 Sancho, De ligt, Davies, Camavinga, Foden
0
@ViscaBarca123
Davies, Upamecano, Tonali, Sancho, Kubo :)
0
@ViscaBarca123 De Ligt, Achraf Hakimi, Marc Cucurella, Tonali, Dominik Szoboszlai.
0
@ViscaBarca123 Tonali, Davies, de Ligt, Sancho, Hakimi.
0
@ViscaBarca123 phil foden
1
@BarcaInfo O tak, Hakimi. U nas latałby jak zły.
0
@ViscaBarca123 Sancho, De Ligt, Davies, Camavinga, Foden.
0
@ViscaBarca123 Dest, Davies, Haaland, Verschaeren, Sancho
0
@ViscaBarca123 Camavinga,Cherki,Davies,Ihattaren i Sancho.
0
@ViscaBarca123 De Ligt ( 99r.) Mason Greenwood, Camavinga i trochę mam problem ale może Sancet ( ?) Z Bilbao i Sancho;)
Edit: wymieniam Sancho na Davisa;)
0
@ViscaBarca123 Sancho, Dest, Eric Garcia, Tonali, Havertz
0
@ViscaBarca123 Yan Couto, Sandro Tonali, Billy Gilmour, Jadon Sancho i Kaio Jorge.