La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

20

Wybory wyborami, ale trzymajcie kciuki za nowego Cule, ktory idzie na swiat. Cule zacnego uzytkownika.

nie napisze kto, bo pewnie sam sie pochwali.

0

@Colon I to jest najważniejsze :)

0

@Colon Napisz, nie trzymaj Rambli w niepewności!

konto usunięte

0

@Colon Wiadomo, że Twój. Dziwne żebyś był rzecznikiem jakiegoś innego użytkownika i za niego informował o czymś takim ;p Gratuluję i zdrowia dla malucha życzę!

2

@LuisSalvano serio nie moj. Niedlugo sie dowiecie, mam kurcze wielka nadziej, ze wszytko pojdzie super, bo to swietny uzytkownik. No nawet jesli by nie byl swietny to i tak w takich przypadkach trzyma sie kciuki.

konto usunięte

0

@Colon Wiadomo, że w takich przypadkach trzyma się kciuki, podobnie, gdy chodzi o zdrowie. Jednak dziwi mnie, że to Ty za niego informujesz, jakby sam nie mógł tego zrobić. Czyżby trochę gwiazdorzył? ;p

0

@LuisSalvano Informacja o porodzie jest ogolnie dostepna na forum. Nie jest do wiadomosc prywatna.
No moze byc, ze gwiazdorze, jesli Ci to pasuje. Kazdy wpisujacy tu posty jest chyba atencjuszem, bo dla samego siebie chyba nikt nie wpisuje.
Chcialem wporwadzic atmosfere: zycie toczy sie dalej mimo "wyborow" i naprawde sie mocno ucieszylem.
Mam nadzieje, ze juz niedlugo sam wam to powie.

konto usunięte

0

@Colon Źle zinterpretowałeś mój post. Nie napisałem, że Ty gwiazdorzysz, tylko ów użytkownik, który sam się tym nie chwali, tylko odbywa się to poprzez jego La Ramblowego kolegę. Ciekawi mnie kto to.

0

@LuisSalvano A to wybacz. To nawet nie kwestia interpretacji. Po prostu nie zauwazylem literkii "l" widzialem tylko "y" zdarza sie po ciemku o 2:30.
No ale juz masz odpowiedz, gdybys to mi Ty kiedys zarzucil , ze gwiazdorze :)

Jesli chce Cie sie szukac, to znajdziesz, bo nie ukrywal tego komentarza. Pisalismy dzis przez moment i sie wygadal.
Nie prosil mnie o promowanie, ale tez nie zabronil, skoro bylo to ogolnie widoczne. Wydaje mi sie w wszyscy tu za jego pania kciuki trzymaja.

0

konto usunięte

0

@Colon Kumam. Generalnie to w takich sprawach nigdy się nikomu źle nie życzy, bez względu na to, czy to jakaś powszechnie lubiana osoba, czy wrzód na tyłku :D

Aczkolwiek spotykałem się już tutaj z komentarzami, w których życzono mi, aby ślub/wesele mi nie wypaliło, albo, żeby moja narzeczona (teraz już żona) mnie zostawiła, więc wszystkiego można się spodziewać po ludziach... ;p

0

@LuisSalvano racja

1

@Danny Gaucho ten jaki szeryf ;)

0

@Colon Chodziło bardziej o to, że znalazłem ^^

0

@LuisSalvano ludzie w samochodzie w bestie potrafią się zamienić , a co dopiero w necie.

Myślałem , że przed ślubem jesteście.
Gratulacje i wszystkiego dobrego w takim razie. Plan na dzieciaki jest czy tekst owarty?

konto usunięte

0

@Colon Bardzo dziękuję, ślub był tydzień temu. Wczoraj wrzuciłem też zapowiadany wcześniej post dot. całej organizacji ślubu krok po kroku oraz kosztorys ;)

Co do dzieci to jak najbardziej chcemy. Ja uwielbiam dzieciaki, mam do nich dobre podejście i w sumie od dawna na każdym kroku słyszę pytania: "Kiedy będziesz miał swoje? Do ciebie bardzo pasuje rola taty" ;p Jeśli chodzi o kwestię "kiedy" to w przeciągu 2 lat.

0

@LuisSalvano To zycze Wam by te plany sie spelnily. Slub udany?

konto usunięte

0

@Colon Dziękujemy. Tak, wszystko sprawnie i fajnie przebiegło :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?