- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1074 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1074 Culés
7
Bez względu na opcję polityczną, mnie w tych wyborach przeraziło najbardziej to, że ludziom wszystko można wmówić. Popatrzcie, zarówno obietnice kandydatów, jak i straszenie obozu przeciwnika, często opierało się na aspektach, które daleko wykraczają poza kompetencje i możliwości, które ma prezydent. A zdecydowana część ludzi i tak to łyknęła, nie zweryfikowała, uwierzyła.
Oprócz partii, która faktycznie może coś zmienić, ludziom potrzebna jest także edukacja polityczna. Wszystko po to, aby mogli odróżnić podstawowe kwestie czy też po prostu w zwyczajnym życiu - nie dać się oszukać.
1
@NeroTFP przecież na tym polega polityka, na składaniu pustych obietnic, bądź takich, na których cierpią jedni, kosztem drugich.
1
@brzucho Otóż to. Każda polityka jest dzieleniem ludzi.
1
@NeroTFP zobacz co polityka zrobiła na la rambli. Zobacz jak bardzo działania obu partii doprowadziły do eskalacji nienawiści. To mnie przeraża. Żyjemy w XXI wieku wielkich technologii i skoków jakościowych, a ludzie jak w średniowieczu.
0
@brzucho Oczywiście. Jeśli jednak człowiek wie, że 2+2=4, to nikt mu nie mówi, że to 5. Jeśli jednak nie wie, to powinien sprawdzić na kalkulatorze, a nie uwierzyć na słowo.
1
@kerouac bo ustrój można zmienić ale ludzie są zawsze tacy sami
0
@brzucho tak, ale gdyby edukacja była na odpowiednim poziomie to ludzie wiedzieliby ze Trzaskowski nie wprowadzi małżeństw homoseksualnych, a Duda nie pomoże frankowiczom
0
@Irmscher10 a co ma do tego edukacja? przede wszystkim publiczna telewizja, której retoryka mówi sama za siebie.