- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1202 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1202 Culés
0
Do nastepnej tury przechodzi Jennifer Aniston. Jutro koło południa zapraszam Panie i Panów na literkę B.
O co chodzi mozna przeczytac w tym temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699188#comment-8701592
Tyle ode mnie, ide ogladac serial :)
0
@MichalZZZ Nie mogło być inaczej. Achh słodka Jennifer :)
0
@MichalZZZ slaby final
1
@Bobo25
Sam bym na nią oddał głos, ale jako zalozyciel tematu mi nie wypada. Śliczna jest, tez mi sie bardzo podoba :)
0
@Colon
Czemu ??
0
@Colon j/w
Zasady zbyt ogólne. Zapewne wygra najpopularniejsza z najładniejszych.
0
@VenoM
To co proponujecie ? Samo nazwisko ? Nie chce mi sie juz mieszac w temacie.
0
@MichalZZZ ladne sa, ale bez rewelacji. Takie to kumpele mam D:
0
@Colon
Ale kto ? Jakie one ? O co Ci chodzi ? :) Jennifer Aniston to pierwsza finalistka, a jest jeszcze caly alfabet przed nami :)
0
@MichalZZZ Alba w finale?
0
@MichalZZZ Oczywiście, że lepiej samo nazwisko. Alfabet na jakiej podstawie jest ustalany? A czy wygra najładniejsza? Myślę, że jak oglądasz jakiś film czy serial i jakaś postać Ci się spodoba to później na nią zagłosujesz. Wiesz, z sentymentu trochę? Jak ktoś mało się orientuje to oczywiście da te najpopularniejsze. Może więc lepiej dać np... kategorie aktorki/piosenkarki? Najpopularniejsze? Jak dam modelkę, której nikt nie zna, to przecież może być najładniejsza, ale nikt jej nie kojarzy, więc głosów nie dostanie. Wiesz o co mi chodzi. Albo może zbieraj kandydatki i potem głosowanie na strawpollu na najładniejszą. Chociaż to więcej czasu zajmie.
0
@Colon
Czekaj, ide po drinka, bo Cie nie kumam o co Ci chodzi :D Napisalem przeca, że Aniston, ktora uzyskala 4 glosy. Alba miala 3.
1
@MichalZZZ chyba nie do czytalem. Sorry.
0
@VenoM
Doskonale rozumiem o co Ci chodzi i masz duzo racji w tym co piszesz, ale nie mam czasu na taką dogłebną zabawe. Zostawmy tak jak jest. Alfabet wyłoni finalistki i pozniej zrobie ankiete ktora z nich jest wg. wszystkich najladniejsza.
0
@Colon
Nic nie szkodzi.