- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
6
Dimitar Berbatow o zachowaniu Bale'a na ławce rezerwowych:
"Gdy to zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć. Widziałem, jak zakłada maskę na twarz i udaje, że idzie spać. Nie mogę tego popierać. To nieprofesjonalne i pokazujące brak szacunku do Realu Madryt. Uwielbiam oglądać grę Bale'a i czuję jego ból w momencie, gdy nie wychodzi na boisko. Byłem w takiej samej sytuacji. Ale te jego reakcje poszły za daleko. Madryt musi znaleźć jakieś rozwiązanie. To nie jest dobre dla Bale'a, drużyny i psuje wizerunek. Rozumiem jego ból, byłem w jego skórze. Nie gra i nie dostaje odpowiedzi. Wtedy jesteś gotów robić takie rzeczy, ale po prostu nie mogę tego popierać. Jedynym rozwiązaniem jest opuszczenie Realu Madryt. Gdybym był kibicem "Królewskich" i zobaczyłbym, że piłkarz tak lekceważy drużynę to byłoby zdecydowanie za dużo. Bale powinien chcieć rozwiązania tej sprawy. Nawet jeśli miałoby to być tylko wypożyczenie. To był pokaz jego siły. Tak jakby mówił: "Dajcie mi grać albo będę robić, co mi się tylko podoba". To mi się nie podoba." [Marca]
0
@BarcaInfo
A Gareth Bale na to:
2
@BarcaInfo
A ja popieram każdego kto nie ma szacunku do realu madryt
0
@BarcaInfo Ja tam Bale ostatnio bardzo polubiłem, pokazuje ze już ma totalnie wywalone ,a ból dupy kibiców Realu bezcenny :D nam pozostaje tylko cisnąć bekę :D
0
@BarcaInfo Nam kibicom Barcelony wręcz przeciwnie, bardzo nam się to podoba :)
0
@BarcaInfo Kibicom Barcy wiadomo, że to może odpowiadać, bo śmieszki z Bale są niezłe, ale obiektywnie patrząc to nie byłoby nam do śmiechu gdyby nasz Dembele się tak zachowywał xD