- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
20
"Od grudnia 2001 roku nie było takich wzrostów cen. Inflacja bazowa, którą określa się po wykluczeniu najbardziej chwiejnych komponentów jak ceny żywności i energii, okazała się sięgnąć 4,1 proc. wobec 3,8 proc. zaledwie miesiąc wcześniej."
A jak tam Wam się żyje w Polsce? Ano fajnie mamy, nie ma LGBT, imigrantów, mamy 500+, emerytury, bony wakacyjne... jest git.
1
@macio_944 I teraz z czystym sumieniem można powiedzieć: A za PEŁO.... TAK NIE BYŁO!!! :D
8
@macio_944 no i fajnie, że część społeczeństwa woli cały rok jeść tylko ziemniaki z kefirem ale przynajmniej ze świadomością, że w promieniu kilkuset kilometrów od nich żadna homoseksualna para nie weźmie ślubu cywilnego.
Smutne, że sprzedano kraj za pozorny socjal, który w rzeczywistości podniesie koszty życia
8
@Amigo_Blanco uwielbiam ziemniaczki z cebulką i kefirem a jeszcze bardziej bez takiego towarzystwa
0
@macio_944 Normalnie. Wczoraj przyszedł rachunek za wodę. Podwyżka o 10 groszy na kubiku. Od 2016 roku to już ponad 60 groszy :D
0
@macio_944 bardzo dobrze mi się żyje codziennie świeże warzywka z działki. Dzisiaj wjeżdza botwinka, ziemniaczki młode, sałatka z pomidorów, jajko sadzone i na kolacje bób z piwkiem własnej roboty.
Zapasy ropy zrobiłem na cały rok po dobrej cenie. Za peło tak nie było :)
0
@Tomo1989 Mi wczoraj przyszła dopłata za ostatnie 6 meisięcy ponad 600 zł. Kawalerka 27 metrów ^^ Wiadomo, że to też jest zależne od zaliczki na czynsz, ale 3 ostatnie płatności wyglądają tak:
Dopłata 200zł
Dopłata 300zł
Dopłata 600zł
0
@dasouzar11 Super, ale niektórzy ludzie nie mają własnej działki, mieszkają w mieście i są dość mocno zarobieni...
0
@Statistics Dopłata, czyli że Tobie zwracają? Warto na rachunku zobaczyć ile wychodzi za jednostkę. To jest miarodajne, bo może prognozy są zbyt duże i temu zwroty.
0
@macio_944 jak są zarobieni to uwierz że ich stać. Popatrz ile ludzie wkładają do koszy.
2
@Tomo1989 Dopłata w sensie musiałem jeszcze dopłacić do zaliczek które nie pokryły zużycia.
0
@Statistics To niefajnie :(
0
@macio_944 Brak imigrantów i lgbt to przecież plusy.