- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 703 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 703 Culés
5
Statystyki naszych bocznych obrońców w tym sezonie.
Jordi Alba 2549 minut 1 bramka, 4 asysty
Nelson Semedo 2773 minut 0 bramek, 6 asyst
Sergi Roberto 2795 minut 1 bramka, 2 asysty
Junior Firpo 1396 minut 1 bramka, 2 asysty
1
@Janiama Trent Alexander Arnold 3 bramki 14 asyst 3896 minut. Ale bym chciał u nas takiego gościa... :(
1
@Coutinho007 jak to Janiama napisal - wielu bardzo dobrych tu (w Barcelonie) sie spali (lo).
Cos w tym jest.
0
@Colon I spaliło się. Nie miałem na myśli żeby TAA do nas przyszedł ale, że przydał by nam się na boku obrony właśnie taki boczny obrońca, który da tyle co właśnie Trent. Nie ma nikogo do wyciągnięcia na rynku obecnie takiego gościa i też to rozumiem ale my Alvesa nawet w 60% nie zastąpiliśmy jak należy.
0
@Coutinho007 @Colon TAA doskonale pasuje do ligi angielskiej. On ma wiele asyst ale też sporo z nich po stałych fragmentach gry. Ma znakomite dośrodkowanie pytanie na kogo by wrzucał piłki grając w Barcelonie.
0
@Coutinho007 wez poprawke na to, jakim stylem gra Liverpool. Jego asysty, to wrzutki u nas tak nie gra
1
@Colon ale faktem też jest, że w dzisiejszej piłce świetny boczny obrońca robi różnicę. Zawodnicy, którzy są mocno zaangażowani w grę, potrafią coś wnieść w defensywę, a w ofensywie są jak dodatkowy skrzydłowy, w ofensywnej piłce to obecnie podstawa. A jednak u nas nie wygląda to kolorowo. Alba miał na prawdę przeciętny sezon (a nawet słabszy), a Semedo i Roberto to poziom na La Ligę, ale w porównaniu do czołówki światowej wypadają blado, szczególnie pod względem kreatywności. I taki przykład Trenta oczywiście jest bardzo łatwy, bo to obecnie top, ale po drugiej stronie też mają kim grać. To ci prezentował grając na prawej obronie Kimmich, czy Alaba w swoim prime’ie, Wan Bissaka, Hakimi, najlepsze sezony Marcelo, Bellerina, Carvajala czy Walkera, nawet Alba 2 lata temu, nie sięgając pamięcią po Alvesa, którego przecież nie da się zastąpić - to jest poziom który jest Barcelonie niezbędny do walki o najwyższe cele, bo boki obrony to w tym momencie po prostu kolejne pozycje, w których wieje przeciętnością.
0
@Trojanek23 Wziąłem i napisałem, że przydał by się taki ktoś a nie TAA... chodziło mi o to, żeby mieć bocznego obrońcę, który potrafi tyle dać co właśnie Anglik, niektórzy psioczą na Roberto na PO ale on potrafi sporo dać wiadomo, że to nie jest ten poziom ale dużo lepiej w ofensywie gra od Semedo.