- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 753 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
4
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 753 Culés
0
Pan dj / animator nie popisał się puszczając taką wioskę :D
https://streamable.com/1d1e1c
6
@LuisSalvano Zależy co dla kogo jest wioską, a sama nuta Ronniego świetna.
5
@IronSanHybrid W ucho wpada mega. Hit poprzednich wakacji, teraz to już staroć ;p
0
@TheNekro94 Gdzieś czytałem, że Ronnie mocno przeżył ten ogromny bum na niego i popularność. Nie wiem czy o depresje się to nie otarło.
1
@LuisSalvano wiem, ze teraz to Tobie nie wypada, ale panie ladne?
A drugie pytanie, to: jedziesz moze zobaczyc Akademie Rafy Nadala?
0
@Colon No jest trochę ładnych kobitek :) Generalnie misz masz - trochę rodziców z dziećmi, trochę młodych parek, trochę singielek/singlow, którzy z kolegami/koleżankami przyjechali. Ogólnie fajna atmosfera :)
Raczej nie, bo tenisem się nie interesuję. Natomiast zwiedzimy ogród botaniczny, smoczą jaskinię oraz Palmę (może pod stadion Mallorci też wstąpimy).
Komentarz usunięty
2
@LuisSalvano Nie wiem co w tym śmiesznego.
Komentarz usunięty
5
@LuisSalvano Szkoda komentować Twoje słowa.
0
@IronSanHybrid Zły Salvano, kpi z biednego "artysty".
1
@LuisSalvano Nigdy tam nie bylem, ale znajomi ktorzy byli polecaja - szczegolnie te mniej turystyczna czesc. Dwie znajome osoby nawet na stale sie przeprowadzily, ale nie mam czasu odwiedzic.
0
@Colon Serio? Wczoraj z żoną o tym rozmawialiśmy :D Ja bym chyba jednak nie chciał na stałe tu mieszkać. Ogólnie ładnie i wszystko super, ale myślę, że z czasem stałoby się to dla mnie rutyną. A jaka tu pracę mają?
0
@LuisSalvano Emeryt, pani psycholog i pani kosmetolog. Czyli w sumie 3 osoby.
1
@IronSanHybrid dzizas, jaki to słaby kawałek iron...
Komentarz usunięty
0
@kerouac Każdy ma swoje upodobania. Ja tam go lubię.
0
@Lord_Vader @Moderacja @wpwelement Użytkownik nadal mnie nęka i prowokuje do kłótni, mimo tego, iż wie, że nie zamierzam prowadzić z nim dialogu.
1
@LuisSalvano pomówienia i oszczerstwa.