- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
0
Pytanie do nie koneserów whisky.
Z czym pijecie tańsze whisky jak Grants itp? Cola Sprite z czym Wam najlepiej smakuje?
1
@matirix20 Łycha z cola z lodem mordko :) a gin ze spritem i też z lodem. :)
2
@matirix20 Kilka razy w życiu piłem whisky i nie wiem jak można ja stawiać ponad czystą :D
Ale jak piłem to właśnie z colą.
15
@matirix20 Jak zdążę dobiec do napojów zanim ochroniarz mnie złapie to z coca colą,jak widzę że będzie ciężko to wale samą whisky bez dodatków.
0
@matirix20 taniochę piję że spritem. A lepszą czystą albo w formie whiskey sour lub old fashioned.
0
@SonBarcaGoku Zależy od sytuacji. Na weselu to oczywiście tylko wódeczka, ale np. na luźnej domówce lub zwykłym spotkaniu ze znajomymi to whisky kozak. Więcej % niz piwko bo piwkiem mozna sie szybko zapchac jak walniesz 5-6 to juz ciężko później a whisky idealna opcja, wódeczka znowu na takie luźne spotkania jest za mocna chyba jak dla mnie, ale oczywiście sa wyjątki i czasem i czysta wjedzie, ale tak jak mówię whisky to taki fajny balans miedzy piwkami a wódka.
2
@matirix20 spróbuj z sokiem jabłkowym, też całkiem spoko.
0
@SonBarcaGoku Whisky/ey ma przynajmniej jakiś smak, a nie to co gryząca wóda :) Poza tym nie rozumiem weselnego picie wódy kieliszek za kieliszkiem. Wolę powoli sączyć sobie rudą z lodem i colą niż tak pić.
2
@matirix20 Z sokiem jabłkowym jest genialna. Lżejsza na żołądek niż napój gazowane zdecydowanie. Oczywiście sok musi być jakiś firmowy :)
0
@matirix20 z tonickiem też ciekawa, możesz kupić na spróbowanie mała buteleczkę i zrobić jednego drinka, ale najlepiej z colą ;)
1
@fcbarcafan19 wódz po 4 już nie gryzie , chyba mało w życiu piłeś:-)