- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2191 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2191 Culés
#Tiki-takaKolejnym rywalem Barçy B w walce o awans do Segunda División A będzie Badajoz.
0
Dobrze że mamy tego de La Fuente
1
Kiedy spotkanie się odbędzie?
1
@tomcias10 Jeszcze nie wiadomo, dziś losowanie par, tylko nasza jest już znana przez regulamin.
0
To dobre losowanie czy złe?
1
@juliacicha Nie wiadomo? Tutaj jest juz rozpiska wszystkich par na ta druga runde:
Semifinales (23 de julio)
Barcelona B - Badajoz
Castellón - Peña Deportiva
Cultural Leonesa - Sabadell
Atlético Baleares - Cornellá
Zrodlo: https://www.goal.com/es/noticias/playoff-de-fase-de-ascenso-a-segunda-division-y-que-equipos/j06fbft6rn35112o4v54if8rp
3
@FearTheBeard Miało być losowanie, a nie widzę nigdzie, by się odbyło. Dziwne to.
Już mam, nie musi być losowania, bo mają grać z kimś z innego miejsca i z innej grupy, więc wyszło tak, że losowanie niepotrzebne.
Castellón (1º gr. 3)-Peña Deportiva (4º gr. 1)
At. Baleares (1º gr. 1)-Cornellà (4º gr. 3)
Cultural Leonesa (2º gr. 2)-Sabadell (3º gr. 3)
JUEVES: Barça B (2º gr. 3)-Badajoz (3º gr. 4)
0
@juliacicha Hmm, tez mi sie wydawalo ze mialo byc. Potem widzialem info na tweeterze Badajoz albo Barcy, ze beda grac ze soba. Szukalem pozostalych par, ale nie znalazlem nic wiecej poza tym linkiem co wrzucilem.
Na flashscore z kolei sa tylko pary bez kontynuacji drabinki (a z reguly pokazuja pelna jesli jest wiadomo kto z kim bedzie gral dalej).
https://www.flashscore.com/football/spain/segunda-division-b-losers-play-offs/
0
Zostało napisane że "wkrótce zagrają w półfinale" w innym poście na tej stronie ,a tu że jest 4 pary ,w takim razie ma być 2 pary skoro półfinał
0
@FearTheBeard Właśnie RFEF podało, że o 13 losowanie.
0
@azysko "Polfinal" w sensie runda polfinalowa, bo runda finalowa bedzie miala dwie pary i wygrani z obu meczow awansuja do La Liga2.
0
@azysko Awansują dwie drużyny.
1
@juliacicha Tak, wlasnie czytalem na twitterze. Powiem Ci, ze ja juz nie wiem co oni beda losowac. Zobaczymy niebawem :)