- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
3
W punkt, zgadzam się w 100%. Żadna z tych stron nie wyszła na tym w pełni korzystnie. Barcelona ma do dzisiaj dziurę na lewym skrzydle, Neymar zdał sobie sprawę, że popełnił błąd co było widać w zeszłe lato, a PSG ma u siebie zawodnika, który niejednokrotnie publicznie wbijał w nich szpilki mówiąc m.in. że remontada 6-1 to jego najlepsze piłkarskie wspomnienie. Pamiętam jak Pique wstawił tego tweeta i wielu kibicom Barcy w tym mnie spadł kamień z serca, że temat przenosin Neya do PSG to tylko mrzonki i praca pismaków. Szkoda, że tak to się skończyło. Gość mógł być legendą Barcelony.
0
@Konias4318 Jak to PSG nie zyskało?
3
@Tomo1989 Nie wygrali od tego czasu niczego, czego nie wygrywali wcześniej. W Lidze Mistrzów dalej się ośmieszali a dodatkowo Neymar im regularnie wypadał w najważniejszych momentach, szantażował, że nie wróci do treningów itp.
3
@Konias4318 to nie szpilka. To faktycznie wyjatkowe spotkanie Neya. Jak juz to brak taktu i tyle. Szkoda, ze Ney wybral inna droge. Kiedys probowalem uzasadnic dlaczego i troche go rozumiem. A z drugiej strony w Barcy to moglby juz spokojnie przeskoczyc Leo z aktualna forma. I nie mowie, ze Leo jest slabszy czy cos. Tylko, ze Neya kariera miala by wiecej znaczenia niz w PSG. I wlasnie bylby taki okres gdzie Ney moglby pokazac swoja najlepsza wersje, a Leo dodatkowo swoja pomocą dalby mu szanse na złotą piłkę.
0
@Konias4318 To trochę jak Juve z Ronaldo. Oba te transfery są jednak majstersztykiem pod względem marketingu. PSG dodatkowo utarło nosa Barcelonie, która niejednokrotnie chciała podbierać piłkarzy.