La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

1

Oglądam na dwójce ten Piątek 13 z 1980 roku i stwierdzam, że dziwnie się ogląda takie stare horrory :D

0

@MesQueUnClub_87 ale co? Dobry ten horror, taki malo straszny?

0

@Colon Trochę prymitywnie to wygląda wszystko i sztuczna gra aktorska, tak jak za małolata lubiłem tą serię tak już z wiekiem muszę stwierdzić, że nie przetrwał ten film próby czasu :D ciekawe jakby mi wszedł na dzień dzisiejszy Egzorcysta albo Koszmar z ulicy wiązów.

0

@MesQueUnClub_87 niektore filmy faktnycznie nie przetrwaja proby czasu, inne wrecz przeciwnie.

0

@MesQueUnClub_87 Egzorcysta to całkiem inny horror, nie ma porównania ;d

1

@inViNcibl3 Nie no jasna sprawa, przytoczyłem wyłącznie ze względu na stary rocznik.

1

@Colon No np. Obcy albo Lśnienie , nadal mają się świetnie, ostatnio sprawdzałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?