- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
3
Oglądaliście serial komediowy "My wife and Kids"? Tak teraz wygląda mała Kady Kyle :D
2
@Antic24 no przecież znam na pamięć, chyba najlepszy serial komediowy zagraniczny jaki widziałem
edit. Ale laska łoo Cię Panie :P
4
@Antic24 Oglądałem. Genialny serial.
P.S - fajna niuńka.
1
@budel17 Rewelacyjny serial, nie ważne który raz widziałem zawsze bawił. Pięknie nam dojrzała :D
1
@Antic24 przecież ja byłem bliski depresji jak comedy central family zmieniło się na jakiś tam Polsat family i mi wycofali emisję w soboty i niedziele od 13 do 15:30 :D
1
@Antic24 Ogólnie Comedy Central z 10 lat temu to puszczało świetne seriale.
On, ona i dzieciaki, Wszyscy nienawidzą Chrisa, Hoży Doktorzy, Różowe lata siedemdziesiąte, Jak poznałem Waszą matkę, Teoria wielkiego podrywu, Przyjaciele...
0
@budel17 Gdzieś mi mignęła informacja jakiś czas temu, że ma się pojawić razem z The Office na Netflixie w niedalekiej przyszłości. Oby to nie były tylko plotki :)
1
@Antic24 to spoko
Ja i tak mam wszystkie sezony na płytach i jeszcze kopie na dysku zewnętrznym, czasem przed spaniem sobie jakiś losowy odcinek odpalę żeby iść uśmiechniętym spać :D
1
@Hiacynk Oj tak... Hoży doktorzy to pieprzony majstersztyk był! Teraz Przyjaciele i Teoria zero różnorodności, już nawet nie chcę mi się CC odpalać, bo ile można?
0
@Hiacynk i do dzisiaj nie wiem czemu z tych wszystkich seriali tylko on ona i dzieciaki mi przypadło do gustu, a próbowałem każdy obejrzeć
1
@Antic24 @Hiacynk https://www.youtube.com/playlist?list=PL1L9WwjT7AwcEZw-lhB0E2vi4uE3h25kD
I można lecieć z tematem
0
@budel17 Piękna sprawa! Zaraz piwerko z lodówki wypadnie i wypiję twoje zdrówko za wysłanie tej playlisty!
1
@Antic24 zdróweczko ja właśnie otwarlem piwerko :D