- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1413 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1413 Culés
18
I jak w tym kraju ma być dobrze, skoro część wyborców nie posiada w sobie za grosz inteligencji i umiejętności myślenia?
Sytuacja z dziś. Kolejny fałszywy profil Roberta Lewandowskiego na Facebooku, w którym informuje on, że rozdaje pieniądze, a żeby je otrzymać, to wystarczy skomentować i udostępnić.
Post pisany tak koślawą i łamaną polszczyzną, że nie wiem, jak można tego nie zauważyć. Post był widoczny przez godzinę i już zdążył nabić z 5 tysięcy komentarzy i podobną liczbę udostępnień.
5 tysięcy ludzi uwierzyło, że jeżeli napiszą "chętny", to Lewandowski wyśle im 40 tysięcy, no bo przecież napisał, że każdy dostanie. Wysiliłem się i to były autentyczne osoby, nie żadne boty.
A do czego zmierzam? Do bardzo prostej konkluzji. Skoro taki człowiek nie potrafi rozróżnić fałszywego posta, w sytuacji, gdy aż bije to po oczach, to bez problemu łyka obietnice wyborcze. No bo przecież dajo za darmo, z własnej kieszeni!!!
9
@NeroTFP Cytując klasyka : "więcej jest głupich niż mądrych".
27
@NeroTFP dasz linka do posta? ostatnio troche cienko z kasą
10
@NeroTFP To nie dotyczy tylko "tego" kraju, ale ludzkości w ogóle, niezależnie od nacji...
2
@PrinceDamon na waciki nie starcza?
11
@NeroTFP Dobra nie chce mi się czytać całych tych twoich pierdół,daj mi tylko linka do konta Lewego,bo hajsik się przyda.
2
@Chwytliwy tak jak Thiago Silva, muszę wykarmić rodzinę
10
@PrinceDamon Ty się chłopie za cwany zrobiłeś, żarty mi kradniesz.Może jeszcze zabierzesz mi moje teksty o starym?Uważaj Prince, uważaj.
1
@dominik127pl Żarty? Jak to rzeczywistość jest u ciebie, już się nie wybielaj.
0
@NeroTFP A jednak Korwin ma konto na LR :)
tylko on uzywal chyba przykladu z czytaniem rozkladu jazdy autobusow.
1
@NeroTFP Czyli mi nie wyśle? Niemcom by pewnie wysłał!
3
@Chwytliwy Moje historyjki ze starym są z życia wzięte,ale to o kasie to był żart.Za długo siedzę w branży oszustw żeby złapać się na takie dziecinne zagrywki.
0
@NeroTFP Kto nie ryzykuje nie pije szampana :)
0
@dominik127pl starego Ci ukradne typie