- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1144 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1144 Culés
3
Dla odmiany wrzucę coś mniej popularnego i zapewne wystawię się na strzał, ale co tam, do odważnych świat należy, a i też uważam, że bez względu na otoczenie, należy mieć swoje własne zdanie. Zatem, co do kwestii szeroko poruszanej tu na La Ramblii odnośnie braku Puiqa i Fatiego w play-offach do awansu Barcelony B - naprawdę uważacie, że Setien wykazałby się rozsądkiem oddając rezerwom graczy, którzy od jakiegoś czasu stanowią część pierwszej drużyny i którzy mają realną szansę na grę w podstawowym składzie? Nie mówię tutaj nawet o sytuacji, w której to obaj na pewniaka wychodzą w wyjściowej "11", być może obaj nawet nie podniosą się z ławki, no ale tu nie o to chodzi. Przecież każdy szkoleniowiec chciałby mieć pewien komfort dysponowania pełną kadrą i móc wprowadzić takiego Ansu czy Puiqa w zależności od sytuacji na boisku. Już teraz może być ciekawie, po urazie Araujo - otóż, jak Ronald wypadnie nam na LM, to pozostaniemy z trzema stoperami, z czego jednym z nich będzie istny okaz zdrowia - Big Sam - co przy ewentualnym późniejszym graniu w kolejnych fazach LM w Lizbonie nie stanowi dobrego prognostyku. Jak by nie patrzeć na obecną sytuację, uważam, że Setien postąpił rozsądnie decydując się na nie udostępnianie Fatiego i Puiqa na fazę barażową o Segunda Division.
1
@Catalanian1991 pierwsza drużyna zawsze najważniejsza
0
@Catalanian1991 Uważam że patrząc tylko na swoją sytuację podjął racjonalną decyzje. Ja jako kibic chcący oglądać więcej młodych wychowanków, uważam tą decyzję za złą bo awans do segunda nie ma minusów i była by wspaniałym placem dla rozwoju młodych talentów. Teraz ja wygłoszę niepopularną opinię: wygrana w LM oprócz splendoru nic Barcelonie nie da, ba może wywołać jeszcze gorszy marazm niż dotychczas bo szatnia będzie mocniejsza i Bartomeu będzie mocniejszy,jak wyobrażam sobie kolejny rok z tym towarzystwem wzajemnej adoracji to się spotkań odechciewa oglądać.
0
@Gall Zgadzam się z tym co napisałeś, ale sam widzisz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Oczywistym jest, że szkoleniowiec będzie patrzył na swoje a nie cudze korzyści. Nikt tu nie będzie się dawał pokroić za szeroko rozumianą ideę i wieloletni projekt klubu. Trener jak i zarząd doskonale wiedzą za co są rozliczani i chcą ratować swoje cztery litery. W żaden sposób tego nie pochwalam, ale bądźmy przy tym wszystkim realistami.