- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
30
Od wielu miesięcy twierdzę że Arthur to najbardziej przereklamowany piłkarz na świecie. Niestety ale żyjemy w czasach gdy managerowie potrafią zarabiać i dorabiać się fortuny na piłkarzach bez względu na ich klasę. Pozbycie się tego piłkarza przez Barcelone to był majstersztyk. Jestem przekonany że wśród wychowanków są chłopcy którzy umiejętnościami przewyższają Brazylijczyka.
3
@Janiama Już jest taki jeden.
0
@Janiama czekaj,Bo Lauturo go zaraz przebije :D
0
@Janiama Nie ma co daleko szukać, Puig.
5
@Janiama Wcale mnie nie zdziwi jak odpali w Juve.
0
@Janiama Ale trzeba uczciwie powiedzieć, że miał to "coś", niestety życie potoczyło się inaczej niż byśmy tego chcieli.
1
@Arkon Papierosa z Sarrim :P
0
@Janiama Ja się nawet zdziwiłem, że tyle za niego zapłacili, no ale może tylko ja w nim nigdy nic nie widziałem. Dostał szansę życia, ale jak widać na nią nie zasłużył i z niej nie skorzystał. Od początku wyglądał jakby na wakacje przyjechał, co innego Martin. Mimo braku umiejętności nadrabia chęciami i zapieprza za dwóch.
0
@Kubox No miał, rzeżączkę.
0
@Janiama Szkoda tylko, że pomoc Barcelony wciąż będzie opierała się na piłkarzach po trzydziestce. Przydałby się ktoś jeszcze oprócz de Jonga, Alena moim zdaniem to nie ten poziom, może Puig się rozwinie, zobaczymy.
2
@BarcaInfo Możemy sobie żartować, ale to Barca go fatalnie potraktowała i na siłę wypchnęła z klubu, żeby pokryć debet. Ja mu się wcale nie dziwię, że już nie chce tu grać. Zresztą tak samo zrobili choćby Werner czy Sane.
1
@Chwytliwy Zdarza się xDD
0
@Arkon Werner zrezygnował z gry w Lidze Mistrzów o czym poinformował swój klub i swoją klasę udowodnił, a i tak grał do końca w Bl, Sane miał urazy i nawet pep nie ukrywał, że chciał odejść I to zrobił I podobnie? Hmm, no niezbyt, no i Sane też zakomunikował o odejściu z klubu, a i Leroy też udowodnił, że jest klasowym zawodnikiem, czy zrobił to Melo? Nie.