La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1826 Culés

konto usunięte

0

Pomijając fakt, czy klub przyczynił się (czy też nie) do takiego, a nie innego zachowania Arthura, to mam wrażenie, że w przypadku Brazylijczyka to był wyłącznie punkt zapalny i przyczyna do pokazania zachowania, które w nim po prostu już jest zakorzenione.

Można wiele gadać i próbować usprawiedliwiać Arthura, ale według mnie jeżeli ktoś jest profesjonalistą, to jest nim cały czas. Jeżeli ktoś nie jest, to wystarczy właśnie taki punkt zapalny, aby owe zachowanie wydobyło się na zewnątrz. U brazylijskiego pomocnika właśnie tak było, a trzeba pamiętać, że nie była to pierwszyzna w jego wykonaniu.

Nie zrobiłby tego dziś, to pewnie zrobiłby to za miesiąc, dwa lub sześć. Taki charakter i taki typ zawodnika.

1

@NeroTFP To boje sie pomyslec ile tysiecy bramek nastukalby Romario, gdyby byl profesjonalista...

1

@NeroTFP Taki Dembele też pokazał profesjonalizm odchodząc BVB, a i tak się tutaj o tym nie pamiętało i ludzie jarali się jego grą (jak był zdrowy). Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, Dembuz przychodził do nas, a Arthur odchodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?