- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 994 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 994 Culés
2
Donald Trump chce przełożenie wyborów w USA, bo jak oficjalnie mówi boi się, że zostaną sfałszowane ;)
2
@tobiasson92 To raczej nie teoria spiskowa że wybory korespondecyjne na wielką skalę to duże ryzyko fałszerstw
2
@tobiasson92 mówi gosciu, który na Clinton nagonkę robił w mediach. Niezła patologia jak u nas. Nie dziwie się, ze Duduś pojechał do niego przed wyborami
3
@barcelonaLM Gdyby wynik w tych wyborach był dla niego korzystny, to by te wybory chwalił ;)
1
@tobiasson92 Czy to nie są też słowa przewodniczącego KO Posła Budki? Chyba są w podobnej sytuacji.
3
@tobiasson92 i ma racje. Demokraci chca zeby glosowanie bylo w taki sposob jak wysyla sie listy a nie za okazaniem ID jak normalnie byc powinno. W new jersey taka metoda 20% glosow bylo fejkowych. Skoro demokraci nie chca normalnego glosowania bo pandemia to przelozyc o kilka miesiecy
1
@tobiasson92 Ehh, mam nadzieję, że skończy się tylko na gadaniu.
2
@Chwytliwy W Polsce wybory miały być przesunięte (i słusznie) a w kraju wielkości Europy przy pandemii mają się normalnie odbywać? :D i to w wersji korespondecyjnej tak krytykowanej? :D
1
@barcelonaLM No i co to da jak przesuniesz? Nic, wirusa i tak trzeba przechorować i tak, zresztą patrząc na obecne notowania nie dziwię się czemu to mówi.
1
@barcelonaLM Zapewne przy tak dużej ilości zarażeń teraz, wybory w listopadzie będą mogły się odbyć w normalnym trybie.
2
@Chwytliwy A, teraz trzeba przechorowac, a wtedy trzeba było w Polsce przesuwać. To chyba te mądrości etapu :)
0
@barcelonaLM Nie, to mądrości PiS, a Trump je pobiera.
0
@Chwytliwy Ale wiesz że w przypadku wyborów 10 maja Duda by może i wygrał w I turze?
0
@barcelonaLM Nie wiem czy by wygrał, wybory by pokazały 10 maja,zresztą to co robi Trump to jest nic innego jak strach przed porażką i tyle i USA to jednak inny kraj niż Polska.
0
@amanter A ty znowu glupoty wypisujesz. Pewne w zyciu sa podatki, smierc i twoja slepa wiara w Trumpa i spiski przeciwko niemu.
LOL za kazdym razem.
1
@tobiasson92 akurat prezydentura Trumpa to dla USA porażka. Wątpie, że uda mu się wywalczyć druga kadencje. Stąd nie dziwota, że chwyta sie brzytwy.
1
@YoNoEntiendoNada Chuk, że Trump już nawet przegrywa we Florydzie, ale i tak wygra :D.
0
@barcelonaLM W druga strona raczej to fałszerstwo.
1
@DaPi To takie towarzystwo wzajemnej adoracji. Trump z oskarżeniami o nielegalne naciski na Ukrainę, Duda o notoryczne łamanie Konstytucji, a Netanjahu (też poparty przez Trumpa przed wyborami w Izraelu) o korupcję i defraudacje. Mają wspólne tematy.