- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1793 Culés
2
Jak widzicie przyszłość skoków narciarskich ?, moim zdaniem coraz mniejsze jest zainteresowanie i za kilka lat może być na prawdę krucho, Polacy nie mają zaplecza, Finlandia dawno nie istnieje, słabo to wygląda.
6
@Kubox Coraz bardziej nie ma też warunków do uprawiania tego sportu. Również nie widzę przyszłości
1
@Bykunn Skoczni jest coraz mniej, najbardziej żałuje Certaka :/
4
@Kubox Myślę, że czasy świetności i popularności tej dyscypliny pozwoli się kończą. Sponsorów większych brak, na TCS nagrody takie same od wielu lat bo nie ma z czego zwiększać.
W wielu krajach którzy nie mają dobrych skoczków popularność jest niewielka i podczas konkursów pustki.
Mi się wydaje, że za jakiś czas będzie organizowane więcej mini turniejów na wzór Raw Air. Sam PŚ może tracić na wartości bo choć prestiżowy to finansowo kokosów na pojedynczych konkursach się nie zbija.
Przyszłość skoków widzę jako turnieje pokazowe czy coś w tym stylu
0
@ShinobiQWE w zasadzie to są już tylko mini turnieje, zaraz dodadzą jakiś Polski i mamy praktycznie komplet.
0
@Kubox No właśnie to zaczyna się w takie coś przekształcać. A że skoczkowie też zwracają uwagę na aspekt finansowy to niedługo bardziej będzie się opłacało wygrywać pojedyncze turnieje niż koncentrować na całym sezonie i Kryształowej Kuli.
2
@Kubox Słabo, nudny sport i nie dziwi mnie brak zainteresowania.
0
@Kubox od kąd dodali pkt za wiatr mam wywalone w ten sport...a szkoda bo pięknie się go oglądało...upadnie,nie długo w Europie już w ogole zimy nie będzie,może w dalekiej Rosji i skandynawii