- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
2
Swoją drogą się zastanawiałem wczoraj czy nie pospieszylismy się z tym Trincão i zamiast niego nie lepiej było Ferrana wziąć.
3
@Coutinho007 Hiszpan, ograny w lidze byłby pewniejszym wyborem. Mam również wrażenie że prędzej miałby szansę dostać się do składu, choćby z racji tego że w Hiszpanii jest to jeden z największych talentów.
0
@Coutinho007 Moim zdaniem Trincão ma większy potencjał ale bardzo dużym atutem Ferrana jest Guardiola.
Ferran bardziej bazuje na szybkości, nie angażuje się aż tak w kreację.
Trincão mimo tego że jest bardzo szybki, ma dobry drybling to uwielbia grać z typowym bocznym obrońco a sam trzyma się między skrzydłem i środkiem boiska.
Lubi kreaować
0
@A_Gomesinho_21 Ale Ferran ograny już chociaż w La Liga a do Trincão można mieć lekkie wątpliwości, do tego jak mam w głowie jak to z Portugalczykami u nas bywało, np z Simao, Quaresme czy Gomesinho to też mam pewne obawy...
0
@Coutinho007 Tylko,że Ferrana tanio by nam nie sprzedali a w moim odczuciu Trincao ma dużo większy potencjał i dla mnie dobrze wybrali i w końcu któryś z Portugalczyków musi wypalić i liczę,ze to będzie właśnie on.
1
@Coutinho007 masz rację, dlatego trzeba czekać co pokaże.
0
@Hushovt Podejrzewam, że skoro ma rok kontraktu to nie mieli by zbyt wiele do gadania. Też mam nadzieję, że odpali. Gdybym miał do jakiegoś zawodnika porównać Trincão porównał bym go do Rivaldo. Moje wątpliwości trochę budzi też właśnie to, że mam w głowie odpalanie u nas Portugalczyków i jednak Ferran jest z La Liga..
0
@Coutinho007 Znasz nasz zarząd oni nawet w takiej sytuacji daliby się wyrolować.
0
@Hushovt Owszem, ale czasami jednak coś dobrze zrobią np Lenglet.