- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 919 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 919 Culés
5
Agassi, Nalbandian, Krajicek, Nadal, Clement, Kuerten, Kafelnikov, Safin i inni. Strona zdradzajaca co nieco o dokladnych modelach rakiet, ktorych uzywali.
https://www.hdtennis.com/grs/pro_racquet_specs/grab_bag
@JimMorrisonFCB @mekston i inni tenisomaniacy
0
@Colon Moja pierwsza praca kiedy jeszcze sie uczylem, to robota w sklepie specjalizujacym sie glownie w tenisie.
Musielismy wiedziec, kto jakimi gral - malo tego, musielismy znac naciag z jakim grali, bo oferowalismy ‘stringing’ i niektorzy prosili, zeby bylo jak u Nadala, Federera czy tez nawet Andy’ego Roddick’a (juz u jego schylku tak naprawde).
0
@YoNoEntiendoNada Bardzo ciekawe. I fajnie sie pracowalo, czy stres?
0
@Colon Super - strasznie uspokajajaca praca, bo nad rakieta siedzi sie srednio 10-15 minut, po 4 schodzi godzina i nie wiesz nawet kiedy masz za soba 8.
Atmosfera tez fantastyczna, bo pracujesz z innymi pasjonatami tenisa i innych sportow, a i klientela bardzo wyrozumiala i przyjazna.
Stres pojawial sie tylko wtedy, jesli poszla struna pod koniec i trzeba bylo zaczac od nowa, a byl to np. srodek sezonu i nie bylo duzo czasu na naprawianie bledow. Najgorsze byly wlasnie bledy, ktore nie wynikaly z ludzkiej pomylki, czyli pekniecia strun badz rakiet przy cisnieniu (jesli wewnatrz rakiety bylo male pekniecie, badz jesli byla zbyt wiele razy pod wysokim cisnieniem naciagana, to zdarzalo sie i to).
0
@YoNoEntiendoNada Grasz w tenisa?
Masz ulubiony rakiety, naciagi. Cos szczegolnie sie wyroznia, jakas firma pozytywnie i negatywnie. Ile jest w tych "nowych" technologiach marketingu?