- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1797 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1797 Culés
0
Co to się takiego stało, że ostatnio znowu pojawiły się dyskusje o Neymarze? Chodzi o 3 rocznicę transferu do PSG czy o coś innego?
To jest niesamowite, że ten człowiek wzbudza tyle zainteresowania. Każdy możliwy aspekt związany z jego osobą został omówiony na wszelkie możliwe sposoby już dawno temu., ale i tak znajdą się tacy, którzy nie mają dość, nawet nie chodzi mi o Luisa, ale o innych.
Nawet, żeby wyrazić niezrozumienie wobec faktu, że na LR ciągle przewija się temat Neymara musiałem o nim wspomnieć.
Wie gość, jak zrobić szum wokół siebie. Niestety.
5
@Bartek22 "Wie gość, jak zrobić szum wokół siebie. Niestety."
ale że salvano czy neymar? xD
0
@Bartek22 Jutro 3 rocznica dnia po odejściu Neymara, a za dwa dni 3 rocznica drugiego dnia po odejściu Neymara. Bądźmy gotowi.
1
@badej60 25 Sierpnia 3 rocznica kupienia Dmebele :)
1
@Bartek22 Niektórzy piszą o nim tylko po to, aby sprowokować i o nic więcej im nie chodzi. Raczej dorosły człowiek nie pisze codziennie o tym, że "Neymar jest w złotym więzieniu", "Neymar zostanie legendą PSG", albo jakich skrajnych głupot typu: "Myślicie, że kiedy Neymar wyjdzie z cienia Messiego?".
0
@LuisSalvano Sam pisałeś, że Neymar jest w paryskim więzieniu.
0
@tristan87 Owszem, może ze dwa razy. Ty i jeszcze jeden typ robicie to jednak regularnie. Tamten wypisuje idiotyzmy o tym, że Ney zostanie legendą PSG, ty zaś o tym paryskim więzieniu.
0
@LuisSalvano auto dis
0
@LuisSalvano Regularnie? Chyba nie.
0
@Lord_Vader On o tym więzieniu wypisuje ironicznie i złośliwie. Ja napisałem odnośnie sytuacji Neymara.
0
@Transu96 Jeden i drugi.