- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1672 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1672 Culés
0
Zamawiajcie wyjazdowe czarne na NIKE póki są!!!
0
@Krzychuu_77 NIE!!!
2
@Krzychuu_77 Spokojnie, tak szybko nie zabraknie ich za taką cenę ;) Trzeba poczekać czy się nie odbarwiają po pierwszym praniu ;D
1
@Krzychuu_77 Jeżeli bez nazwiska piłkarza to nie warto na stronie Nike, bo ich co roku grzeje z tymi cenami. Taniej zawsze można znaleźć w polskich sklepach. Jak już to dopiero pod koniec sezonu opłaca się brać ze strony Nike, bo są wyprzedaże.
1
@LuisSalvano Dokładnie Panie drogo :D A tak serio, ile może kosztować w polskich sklepach? Bo i tak raczej interesuje mnie ta "gorsza" wersja, więc jak przyoszczędzić mogę to poczekam jeszcze :)
Edit: kiedy mniej więcej będzie w polskich sklepach?
1
@PRINSU Krata pod koniec sezonu, kosztowała 300zł w sklepie polskim.
1
@PRINSU W polskich to tak ok. 280 zazwyczaj ta wersja kosztuje.
0
@`Sin Ostatnio były promki na nike i można było dostać taniej. Chodzi mi o kupno koszulki jakoś niebawem, nie na koniec sezonu :P
@LuisSalvano Okej, ale mówisz o kupnie nie na koniec sezonu jak kolega wyżej? :D
0
@LuisSalvano 95 złotych dostałem rabatu od nich na urodziny :) dlatego wyszlo 285 zł, a jako że sobie wrzuciłem personalizacje to 6 dyszek więcej
0
@Cariones taa czekaj, czekaj :D od godziny 10, ta wersja za prawie 600 zł została już tylko w rozmiarach xs, s, xl. Tańsza (ta za 400 zł prawie) narazie się trzyma ale obstawiam że za tyg. zostaną tylko xs, s
1
@PRINSU Po 280zł chodzą przez większość sezonu w polskich sklepach. Bliżej końca sezonu obniżają ceny, ale zazwyczaj wtedy opłaca się bardziej kupić na stronie Nike ;)