- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1623 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1623 Culés
8
❗️Nie jest wykluczone że Ousmane Dembélé będzie na ławce rezerwowych już w meczu przeciwko Napoli. Francuz może dostać szansę, gdy mecz nie będzie rozgrywał się na korzyść Barcelony [MD]
18
@Dembouz1899 No nie wiem czy to rozsądne potem się dziwią że kontuzje szybko łapie.
9
@Kwiatek67
Absolutnie nie powinien dostac ani minuty w spotkaniu toczacym sie na takiej intensywnosci. Za wczesnie.
4
@MichalZZZ W LM nie powinien zagrać ani minuty. Jeżeli Barca rozważa jego sprzedaż / wymianę, to nie ma co ryzykować. Jak się połamie, to nikt go nie weźmie.
3
@LuisSalvano A jezeli nie rozwaza sprzedazy lub wymiany to juz mozna ryzykowac?
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LuisSalvano
nikt nie chce go sprzedac, za dobry zawodnik
0
@LuisSalvano nikt Dembele nie sprzeda, Neymar nie przyjdzie. Zrozum typie i skończ się osmieszać
0
@Moriarty Nie było żadnej oficjalnej wiadomości odnośnie rzeczy, które wypisujesz, okienka nadal jest otwarte, więc zrozum to typie i skończ się ośmieszać.
0
@kulka Wtedy to bez większego znaczenia. Umiejętności chłopaczyna ma, ale w kwestii jego łamania się, to nie powinno pytać się "czy", tylko "kiedy".
0
@LuisSalvano umiejętność obserwacji świata, wyzbycie się naiwności - te działania pozwolą ci zrozumieć dlaczego nie masz racji.
0
@Moriarty Branie pod uwagę różnych wydarzeń z przeszłości i łączenie ich w jedną całość oraz wyciąganie wniosków to umiejętności, które pozwolą ci zrozumieć, dlaczego moge mieć rację.
0
@LuisSalvano oczywiscie, że możesz, ale twoje twierdzenia nie dodają ci powagi, lekko mówiąc. Być może Ney do nas dołączy i będziesz niczym Noe, jedynym który wiedział i przewidział. Być może, ale nie sądzę.