- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
6
Manchester City chce otrzymać 30M funtów za transfer Erica Garcíi w tym 10M funtów to bonusy. [James Robson]
0
@BarcaInfo Czyli już po transferze :D
0
@BarcaInfo chcieć to oni sobie mogą. Chyba lepiej jakbyśmy zostali z Umtitim następny sezon jeszcze rok, chociaż znowu może mieć kontuzje przez większość sezonu.
2
@Bykunn Dlaczego? Barcelona oferuje 20M euro, a co do zmiennych można się dogadać. Dużo ich nie dzieli.
13
@szkutnik91 Samuel Umtiti nie nadaje się do gry w Barcelonie. Pokazał to w meczu z Celtą, że bez względu ile się leczy to i tak wygląda bardzo słabo. Cień piłkarza.
0
@BarcaInfo Gdyby Umtiti miał dyscypline Lengleta to byłby najlepszym stoperem na świecie, albo minimum top3.
0
@masq I zdrowie.
3
@BarcaInfo Rok kontraktu ja bym się dogadał z Ericiem i nadal niech się rozwija w MC. 40MLN Funtów za młodziaka z rocznym kontraktem. Znowu będziemy frajerami. Najgorsze że City ma siano więc nie zależy im na handlu
3
@tbas 20M funtów kwoty podstawowej + 10M funtów zmiennych.
0
@BarcaInfo RAC1 coś podawało o Ericu lub Achraf?
0
@BarcaInfo 30 mln funtów, real kupił courtous za 35 mln euro jak zapłacą ponad 15 mln za niego to będzie to kolejne frajerstwo zarządu
1
@Gomess RAC1 pisało, że jest celem numer jeden do wzmocnienia linii obrony.
2
@Ghotti Jakie 40M funtów? Czytajcie ze zrozumieniem. 20M funtów + 10M funtów zmiennych.
0
@BarcaInfo Hahaa - wczoraj ktoś pisał o 10M, przed chwilą widziałem komentarze że City chce 23M (euro) ale Barca będzie negocjować bo chce mniej a teraz 30M ale funtów xD Nawet jeśli już mowa o 20+10 zmiennych to jest to za duża kwota bez jaj tym bardziej za 19latka z rocznym kontraktem.