- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1614 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1614 Culés
5
Zawsze żarłem tuńczyka z puchy, dzisiaj trafiłem w sklepie na świeżą polędwicę z tuńczyka i właśnie takiego steka usmażyłem sobie na klarowanym maśle, tego nie da się opisać słowami :D
1
@MesQueUnClub_87 o panie, to jest rewelacja. Fajnie tez krociutko sie smazy. Do tego cytrynka
0
@MesQueUnClub_87 A ja nie lubię tych ryb z puchy.
2
@MesQueUnClub_87 aż tak rzygałeś?
1
@Chwytliwy Akurat tuńczyk z puchy, w połączeniu z ogórkiem, jajkiem, majonezem czy nawet papryką octową siedzi mi niesamowicie
1
@Colon @IronSanHybrid Po 2 minutki na jednej stronie i rozpływał się po talerzu, w smaku miazga.
@Chwytliwy Ja z puchy tylko tuńczyka, bo to moje ulubione mięso ryby, nie ma co porównywać ze szprotkami czy śledziem, ale na świeżo to smakuję do potęgi entej ;)
1
@IronSanHybrid no ja dzisiaj prawie rzigołem, tylko nie od tego XD
0
@damianex10 albo kapary.
0
@damianex10 A mi nie, w ogóle coś w stylu konserwy prócz pasztetu drobiowego mi nie siada.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Chwytliwy Taki tuńczyk to w zasadzie z raz na miesiąc jem, zasadniczo więcej konserw nie szamię. Kiedyś jeszcze makrelę w takiej postaci kupowałem, ale mi obrzydła
0
@MichalZZZ No nie miałem jakoś wcześniej okazji, albo człowiek o tym nie myślał, albo jak pomyślał to nie było w sklepie, a dzisiaj się trafił i już mu nie odpuściłem, ale od teraz będę go częściej wypatrywał, tani nie jest, ale warto zdecydowanie.
0
@MesQueUnClub96 No to zdrowia ^^
0
@Colon Tego jeszcze nie próbowałem
0
@MesQueUnClub_87
Skasowalem poprzedni post, bo pomylilem ryby :) Polskie nazwy mi sie juz mieszają ;)
0
@MichalZZZ A o jakiej myślałeś? o łososiu?
2
@MesQueUnClub_87 @Colon @damianex10 @Chwytliwy jeszcze więcej apetytu mi róbcie...
1
@MesQueUnClub_87
Tak, łosos jest moją ulubiona rybą :) Uwielbiam!
1
@JimMorrisonFCB @damianex10 u mnie czasem klasyk po treningu - tunczyk z puszki, ryz, kapary no i kiedys majonez a terz chrzan lub musztarda. Czasem kapka ostrego sosu a czasem np. jakas rzodkiew ostra czy cos.
0
@Colon Ja lubię wrzucić tuńczyka z puchy, ryż, kukurydza i pokrojony ogórek kiszony. Świetna sprawa.
0
@JimMorrisonFCB tez dobrze brzmi.