La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1831 Culés

konto usunięte

27

Jeżeli nam się nie uda, chciałbym żeby to Atleti zgarnęło w tym roku LM. Dla Simeone byłoby to fajne zwieńczenie wielu lat włożonych w budowę tego zespołu i utrzymywanie go na poziomie, mimo częstych osłabień. Mógłby z czystym sumieniem odejść w poszukiwaniu nowych wyzwań.

3

@Misanthrope Ja bym chciał Bayern lub City. Nie lubię Atletico.

konto usunięte

2

@Colon Myślę, że przed reprezentacją obejmie jeszcze Inter. Może po wygranej LM w tym roku? Byłoby to bardzo symboliczne zakończenie pewnej ery Atletico, ale i samego Cholo.

konto usunięte

1

@Colon To prawdopodobny kierunek. Marzy mi się zobaczyć go na ławce Milanu, ale jeżeli już trafiłby do Lombardii, to pewnie niestety w niebieskie rejony.

konto usunięte

2

@Coutinho007 Z perspektywy drużyn jest mi to kompletnie obojętne, ale lubię Simeone. Oczywiście, nie płakałbym też gdyby to Guardiola zwyciężył. Jedno czego nie chcę to PSG.

konto usunięte

3

@Misanthrope I ja też jestem za tym. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?