- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1762 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1762 Culés
8
Ale Barca zjadła dzisiaj Napoli, w ogóle zespół wyglądał jakby nie miał żadnego stresu, co więcej, w meczu z Bayernem jesteśmy skazywani na porażkę więc brak presji może działać na naszą korzyść, ale mamy to, mamy awans do ćwierćfinału po świetnym meczu Barcelony.
VISCA BARCA!!
2
@Chwytliwy Serio, zdaj ta matura w koncu :D
1
@Chwytliwy Brak presji? Presję mamy akurat ogromną i nie wiem, czy nie większą niż Bayern. Kolejna kompromitacja nie wchodzi w grę i już było widać to dziś, gdzie na końcówkę byliśmy obsrani.
0
@badej60 Nie, presję ma Bayern, jest wielki hype na Roberta i resztę zespołu, grają jak z nut, jadą kogo popadnie, a Barca? W ogromnych klopotach, ze zmianą trenera w drugiej fazie sezonu, z mocno doświadczonym szkieletem w ekipie, z niewypałami transferowymi i tak naprawdę tylko ten Leo Messi daje coś tam ważnego w aspekcie presji.
0
@Chwytliwy Jaki hype? Chyba w Polsce na Roberta.
0
@badej60 W Europie nie ma Hypeu? No tak, na pewno, na prawdopodobnie najlepszego zawodnika obecnego sezonu w Europie na pewno nie ma hypeu, tylko w Polsce, a jeszcze patrząc na jego cały fenomenalny sezon i to co dodałem odnośnie samego Bayernu to także nie ma hype'u.
0
@Chwytliwy No i jaka tu presja? W Europie mówią o świetnym sezonie Lewandowskiego, tylko tutaj jest płacz o ZP, którą Robert ma w tyłku. To jaka to presja? Związana z czym? Z tym, że Robert świetnie gra i zasługuje na pochwały? Tak jak zresztą cały Bayern - to, że grają świetnie nie nakłada na nich większej presji niż na Barcę, która ostatnio tylko się ośmieszala.
0
@badej60 Jeśli grasz lepiej to rosną oczekiwania, tylko tutaj? Nie wiem, może, ale chodzi o cały Bayern, zespół rośnie i rośnie, a wraz z nim oczekiwania, to jest główny faworyt, a faworyt ma największą presje, a zespół który już trzy razy pod rząd się ośmieszył nie może być faworytem ani mieć wielkiej presji, jeszcze po tym co się dzieje w klubie i jak gra zespół oraz co zdobył zespół.
0
@Chwytliwy Rosną oczekiwania, ale i pewność siebie, tak jak i w życiu, gdy dostaniesz lepszą pracę, zdasz dobrze maturę, egzaminy i inne. Jak nie wierzysz w presję po naszej stronie to wróć do meczu z Liverpoolem. Nikt nie mówi o nas jako o faworycie, ale tu chodzi właśnie o tą presję ośmieszenia się. To są ludzie i w chwili meczu nie myślą o tym, co się dzieje w klubie i czy Neymar wróci.
0
@badej60 Owszem, w głowie mają te mecze, to wszystko, to co się stało, to że znów się zesraja pół metra przed kiblem, ale czy Barca jest tak spaczona, że każda obecnie porażka tak naprawdę już nie będzie dla nich niczym szczególnym?
0
@Chwytliwy Właśnie wręcz odwrotnie - kolejna porażka w stylu ostatnich dwóch lat byłaby dla nich ogromnym ciosem, dla mnie niewyobrażalnym. Osobiście bym się chyba po tym nie podniósł. Tu rodzi się właśnie ta presja.