- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 816 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
172
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 816 Culés
32
Oj Boże Boże.. Messi wczoraj dwie bramki z czego jednej nie uznali, wywalczony karny, oddany karny Suarezowi.. co to jest za zawodnik to brak słów.
13
@ArterkHD poprostu GOAT
2
@ArterkHD dlatego ogladam fcb. kiedyś ronaldinho teraz on.
1
@ArterkHD Raczej widać, że się nie ściga o nic w CL i woli ją wygrać z drużyną niż indywidualnie pracować sobie na króla strzelców na którego już nie ma szans.
0
@ArterkHD a czy Messi nie musiał po prostu zejść z boiska i dlatego nie strzelał?
0
@damiano996 tik tak tik tak (:
1
@PatrychoO Messi jeszcze utykał podczas celebracji gola Luisa. Suárez strzelał raczej przez niedyspozycję, a nie przez wolę Messiego.
0
@FCBarcelonista ???????
0
@damiano996 no czas mija i Messi niedługo przestanie grać. To znaczy, że jeśli Barcelona szybko nie znajdzie zastępstwa, to porzucasz oglądanie meczów? (:
0
@FCBarcelonista napisze w ten sposób. Kiedyś miałem więcej czasu na tv ogólnie rzecz biorąc, a co za tym idzie na futbol. Teraz jak nawet jest sezon i obejrze 1 lub 2 mecze w weekend to sukces. Zawsze staram się zdążyć na fcb ale z braku czasu stwierdzam, że jak przestanę oglądać mecze wogóle to jakoś to przeżyję. w oglądaniu fcb lubie oglądać głownie Leo, wiadomo czemu. Niby kibicuję fcb ale chyba nie tak jak inni. Póki co mam eleven, canal sporty i polsat premium co pozwala mi, jeśli tylko mam czas, na ogladanie piłki. Z końcem roku kończy mi się umowa i pewnie zaprzestanę oglądania. Nie ma sensu trzymać kanałow dla jednego meczu. Zawsze można coś znaleźć online lub poczytać o danej drużynie.