- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2111 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2111 Culés
11
Bayern to obecnie wraz z City dwie największe machiny piłkarskie na świecie, ale da się Bawarczyków posunąć, mają swoje mankamenty. Tak naprawdę ich linia obrony jest niestabilna - ofensywny Davies, gorszy w defensywie; Alaba grający nie na swojej pozycji; wiekowy, mało zwrotny Boateng, który i tak może nie zagrać w tym meczu; Sule wracający po długiej kontuzji; Pavard również z urazem; wątpię, żeby w obronie zagrał Martinez.
Największym błogosławieństwem Barcelony jest to, że odbędzie się pojedynczy mecz. Dzięki temu wszystko może zdarzyć się. Dzień Messiego i znajdziemy się w półfinale. W składzie też nie mamy leszczy czy wyrobników, a piłkarzy światowej klasy. Ułamek sekundy i każdy z nich może przesądzić o awansie. Duma Katalonii najczęściej podchodziła do spotkań ćwierćfinałowych/półfinałowych jako absolutny faworyt. Tym razem tak nie jest. Przyczajony tygrys, ukryty smok drzemie w paniczach. To jest nasz atut. Będzie wielkie meczycho, a jeśli polegniemy na placu boju, to tylko z podniesioną przyłbicą - grając swoje, ofensywny futbol, bo Bayern również nie będzie się murował.
1
@Cochise "da się Bawarczyków posunąć"
Kapitalne ;D
0
@Cochise tylko boję się że Davies może nas zniszczyć psychicznie przy próbach ataku
1
@VamosRakieta nawiązanie do wielkich machin. Pewnie nie skumales dlatego ten komentarz xD
0
@Cochise Gdyby City było taką machiną, to pokonaliby Real bez Ramosa z 4-0, nie potrzebując do tego kardynalnych błędów Varane'a.
Bayern za to jest przehypeowany i spokojnie może z Barceloną przegrać.
1
@Cochise Można powiedzieć że będzie decydowała tak zwana "dyspozycja dnia".
0
@Rust_Cohle niech sobie każdy interpretuje jak chce ;D
0
@Cochise Tam jest dużo więcej mankamentów:
- Thiago jako defensywny pomocnik popełnia za dużo indywidualnych błędów. Hiszpan zagrywa zbyt dużo ryzykownych piłek.
- Goretzka słabo rozgrywa. Jego największą zaletą jest jego ciąg na bramkę i wykończenie, ale mówimy przecież o środkowym pomocniku.
- Muller też nie jest wybitnym rozgrywającym. To człowiek od jednej akcji niż prowadzenia gry przez cały mecz.
- Formę Gnabrego można porównać do rzutu monetą. Albo trafi się reszka i zagra genialne zawody, albo trafi orła i orłem na boisku nie będzie.
- Kimmich jest bardzo słaby w grze defensywnej. Prezentuje poziom chyba jeszcze niższy od TAA.