- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
5
Wybaczcie mało profesjonalny rysunek, ale w taki sposób ostatnio jakaś Pani jadąca obok mnie zielonym autem próbowała zawrócić na rondzie, ledwo wyhamowałem, ja nie wiem jak oni zdają te prawo jazdy.
https://zapodaj.net/images/6a37cec50fab4.png
4
@MesQueUnClub_87 kobieta, a Ty sie wcinasz. Masakra ;)
0
@MesQueUnClub_87 a co jest złego w jej jeździe? Jeśli ten pas nie ma wymalowanych oznaczeń tylko do skrętu to Ty wymuszasz
1
@Bykunn To żart? jeśli ma zamiar zawracać to ma obowiązek zająć pas wewnętrzny, jadąc prawym może wyłącznie jechać prosto lub w prawo, tutaj się wcięła przed moją maskę.
1
@MesQueUnClub_87 Chcesz mi powiedzieć że na tym rysunku Ty prowadziłeś czerwone i nauczyli Cię, że z ronda zjeżdża się z wewnętrznego pasa? :D
" To żart? jeśli ma zamiar zawracać to ma obowiązek zająć pas wewnętrzny, jadąc prawym może wyłącznie jechać prosto, tutaj się wcięła przed moją maskę."
Niekoniecznie. To zależy od oznaczeń przed rondem.
0
@Azi Są dwa pasy na rondzie, dwa samochody mogą wjechać na rondo jednocześnie i opuścić je jednocześnie każdy na swoim pasie, ale jeżeli masz zamiar zawracać to musisz jechać za mną a nie mi przecinać tor jazdy z prawego.
1
@MesQueUnClub_87 co to za bzdury? Gdzie jest taki przepis? Jeśli znaki poziome nie stanowią inaczej to może sobie tym pasem nawet w koło jeździć
3
@MesQueUnClub_87 Według tego rysunku nie masz prawa zjechać z ronda z wewnętrznego pasa.
Gdybyś w nią wjechał to zabuliłbyś z własnego ubezpieczenia. I prawidłowo.
1
@MesQueUnClub_87 jak nawet dla mnie to nie rondo a skrzyżowanie o ruchu okrężnym.
sorrka ale musiałem zabłysnąć jak chrząstka w salcesonie xd
1
@MesQueUnClub_87 Według tego rysunku to Ty się wciąłeś
1
@MesQueUnClub_87 Niestety kolego, ale gdybyś baby nie puścił i doprowadził do kolizji byłaby to Twoja wina.
0
@Bykunn @Azi @baczmus Dobra bo tym rysunkiem Was wprowadziłem w błąd, trzasnąłem na szybko dwa kółka, oczywiście są dwa pasy prowadzące na wprost przez rondo
0
@MesQueUnClub_87 najlepiej wrzuć link do tego miejsca w googlach
2
@MesQueUnClub_87 jedyna sytuacja kiedy masz tu pierwszeństwo czerwonym pojazdem to kiedy jest linia ciągła na jej pasie która ona przecina jadąc dalej. W innym wypadku zapraszam do wydziału komunikacji do złożenia prawka
2
@Azi @Bykunn @usztafik @tomcias10 Tutaj bardziej rzetelne zdjęcie
https://zapodaj.net/images/11b7abfb41a82.jpg
1
@MesQueUnClub_87 No i widzisz - teraz wszystko jest jasne i tak jak @Bykunn napisał
1
@MesQueUnClub_87 no i wszystko jasne miałbyś piękne odszkodowanie od pani :)