- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
0
Dzień dobry. Znacie może jakiś sposób na przyspieszenie działania telefonu? Mam starego Huawei p9 lite i zawsze mi wystarczał, ale okropnie zwolnił... Czy może to być spowodowane dołożeniem 2gb karty pamięci, która jest prawie pełna od piosenek że Spotify? System i reszta są w pamięci urządzenia. Drugie pytanie to jaka jest najlżejsza przeglądarka na telefon, która może działałaby sprawniej od chrome'a, który okropnie muli? Problem podejrzewam leży w tym, że telefon ma tylko 2 GB ramu.
1
@Filip_10 W jakim stanie jest bateria? Czesto ona powoduje spowolnienie systemu.
2
@Filip_10 2 GB ramu to bardzo mało, telefon do tego pewnie już trochę ma no i wydaje mi się, że wersja android też może mieć na to wpływ, tzn chyba im nowsza tym lepiej telefon chodzi. Wiadomo, że telefony z kolei mają ograniczenia a aktualizacje prowadzone są tylko do pewnego etapu.
0
@Colon Możliwe, że masz rację. Trzyma znacznie krócej niż na początku. Na jeden dzień z reguły wystarcza, ale różnie to bywa.
1
@Filip_10 2GB ramu trochę mało jak na rok 2020, spróbuj przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, powinno pomóc, przynajmniej na jakiś czas. Ja używam Opery i jestem zadowolony + ma wbudowanego adblocka ^^
0
@marcin000019 Z przenośnym bólem serca będę musiał chyba zainwestować i wymienić... Po ludzku szkoda mi kasy, bo liczyłem, że jeszcze z rok czy dwa telefon pociągnie :D Skoro o tym mowa, polecilibyście coś budżetowego? Note 8 pro od Xiaomi i Note 9 pro od Xiaomi przykuły moją uwagę. Tyle, że chciałem się zmieścić do 1k, ale snapdragon w dziewiątce kusi. Może jest coś bardziej opłacalnego? :)
1
@Filip_10 Powiem Ci, że teraz to nawet w miarę jakiś telefon kupisz do 500 zł, tak mi się wydaje. A Ja mam już 2 lata honor 8x, telefon działa świetnie i teraz kupisz go o wiele taniej niż wtedy gdy ja zrobiłem ten zakup.
1
@Filip_10 spróbuj przeczyścić telefon CCleanerem. Usuń stare wiadomości(nadwyrężają pamięć podręczną) i sprawdź czy dalej jest to samo. Miałem takie same problemy i zawsze to pomagało.