- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
14
Dobiłem do...
https://iv.pl/images/e25c4cb593cd3373e375c8b5f207a77e.png
Przeglądam LR i dla przykładu taki sobie adolfik ma komentarzy w liczbie...
https://iv.pl/images/d98903bbb6e075d5ac62db2dc1ce3925.png
nie oddając żadnego komentarza:D
także tego:D
https://iv.pl/images/0c2017cdd670a8c96f6b0426e74924c6.png
1
@SHIBA ta ksiezycowa muza, jak ja odkryles?
1
@SHIBA Są gdzieś podane dane ile nas tak naprawdę jest ? strzelam, że z 17k.
Aktywnych jak siedzę teraz dość sporo jest średnio 1300-1500.
w godzinach szczytu 2200 ostatnio widziałem a tydzień temu z 2600.
Nieźle
1
@SHIBA Ej, ale czym ci biedny Adolf zawinił, że go ignorujesz :/
3
@SHIBA podziwiam :D
mieć minusowe komentarze to trzeba być gość.
ale już ta godzina! Dobranoc!
1
@SHIBA Adolf? Stalina nie ma?
1
@damianex10 muszę:)
1
@tristan87 jest dwóch:)
1
@SHIBA Pewnie miał 6 i wszystkie zostały usunięte. Możliwe, że nam też odejmuja od liczby w przypadku usunięcia ale mamy ich więcej wiec nikt nie zauważył
1
@SHIBA to grubo.
2
@Andi18 dużo więcej ale z tych co obserwuję to setki jak nie kilka tysięcy w ogóle nigdy nie dodało żadnego komentarza od 9- 10 lat!
1
@l0Messini nie wydaje mi się ale sprawdzę twoją teorię:)
1
@SHIBA Za cos bana dostał i ma polecenia. Sprawdź i daj znać
1
@Colon przeglądając niezliczoną ilość artykułów.
2
@baczmus Dobrej nocy.
1
@l0Messini moim zdaniem to zwykły błąd a jest ich tu od groma.
Wejdź w profil np: @kamill// i powiedz ilu obserwuje i daj znać.
No właśnie a takich kont jest dziesiątki.
A kamill// udziela się systematycznie to nie jest konto widmo:)
1
@SHIBA tzn? I ktos Ci ten tytul polecil?
1
@Colon chyba za dużo na głowie:)bo myślałem o czymś innym , masz na myśli ścieżkę dźwiękową z filmiku
https://streamable.com/if6x1i
1
@SHIBA tak. Ladna jest, a nie znam.
1
@Colon to jest nuta z edytora w telefonie samsung z wolną licencją. zaraz poszukam, może gdzieś jest w necie.
1
@Colon nie znalazłem ale mam tylko to jak jest podpisany w telefonie.
daydreaming cat.
Chcesz to nagram całość na czarnym ekranie i Ci wyślę.
1
@SHIBA mi pokazalo - Numb - undead ban
1
@Colon hmmm, no nie wiem dźwięk w telefonie mam tak podpisany jak wspomniałem, a co do tego Numb - undead ban nie pomogę :(