- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
22
Finał mistrzostw świata w snookerze odbędzie się przy ograniczonym udziale publiczności.
@Hiacynk @Slazmi @student97r @Coutinho007 @Colon @damianex10 @tobiasson92 @mekston @1996messi @osa91
1
@Chakalaka O której dziś ciąg dalszy pojedynku Ronniego?
2
@Bykunn @NeroTFP @macio_944 @TheGoldenEleven @TheNekro94 @TheMugShot @budel17 @LucaBrasi @prokofiew @Janiama
2
@Coutinho007
Początek trzeciej sesji o godz. 11:00.
1
@Chakalaka Dzięki za info, mam nadzieję, że odrobi straty.
2
@Chakalaka fajnie, przy pustych siedzeniach nie przystoi
2
@eXi @Kidd @Jordi10 @gagass @Tomo1989 @G9 @Piotr,1985 @levz0r
@dorszyk22 @YoNoEntiendoNada
2
@Chakalaka pierwszy raz ogladam snookera i w sumie brak publicznosci mi nie przeszkadzal, bo porownania nie mialem.
2
@Colon Niektórym zawodnikom na pewno to pomogło, choćby taki Anthony McGill.
1
@damianex10 pewnie tak bylo.
Natiomiast w pilce uwazam, ze to jest dramat.
2
@damianex10 Maflinowi też.
2
@Colon Tu się zgadzam. Tyle dobrego, że jest ten sztuczny doping (choć dla piłkarzy niesłyszalny)
3
@damianex10 Probowalem ogladac wloska, bardzo to przeszkadzalo, a dodatkowo jak od wczoraj wiemy, we Seria A 70 min sie stoi (T.H.)
2
@Chakalaka strach pomyśleć jakie będą ceny buletow
1
@Chakalaka Brak publicznosci swoje zrobil na pewno. McGill czy Wilson mieli mniej stresu i dlatego odpadl Trump z tamtej drabinki, ktory raczej widownie lubi, bo napedza go to.
O’Sullivan to showman - z jednej strony dostaje kopa, kiedy ma widzow, a z drugiej to wiecej sie popisuje, przez co niekiedy przegrywal mecze, ktorych przegrac nie powinien.
Z widzami nie widze szans na zwyciestwo kogos spoza pary Selby-Rakieta.