- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1749 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1749 Culés
0
„Zainspirowana” @IronSanHybrid
I wpisem Instagram vs Rzeczywistość ;)...
Jak to jest z tym full makijazem? Gdy ktos wrzuci bardzo pomalowana dziewczyne piszecie ze plastik ale czy tam naprawde najbardziej podobaja sie wam wasze drugie polowki (lub dziewczyny ogolnie) calkowicie bez niego ;)?
1
@AnnaMarianna Podoba mi się dziewczyna nie jej makijaż. Po prostu nie chciałbym być oszukiwany. Nie rozumiem po co wrzucać poprzerabiane foty, przecież potem na spotkaniu rozczarowanie przyćmi wszystko.
9
@AnnaMarianna
Mi to obojetne, podoba mi sie rano jak wstaje bez makijażu i podoba mi się tez pozniej z makijażem, aczkolwiek wole jak ma delikatny makijaż :)
2
@AnnaMarianna dobry makijaż to taki który się na tobie nie odbija po kontakcie z kobitą
9
@MichalZZZ Bo makijaż ma podkreślać walory, a nie je tworzyć :D
0
@AnnaMarianna Jak widzę domalowane brwii i długie paznokcie to chce mi się rzygać. :)
0
@IronSanHybrid zawsze będziesz "oszukiwany". Nawet jeśli dziewczyna będzie sauté, to dni płodne zrobią swoje.
2
@Transu96 Hehehe :)
2
@koksik2700 Teraz sie brwi nie maluje a tatuuje :D...
0
@AnnaMarianna Kurczę, cokolwiek się tam z nimi robi. To jak to widzę, to nawet mi się z kobietą nie chce rozmawiać. :D A długie pazurki z kolei, to dużo kobiet akurat sobie robi, co dla mnie też jest straszne...:P
0
@AnnaMarianna A no i jeszcze jedno...
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/110819182_1289460161411785_617484602160099530_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=uzRgw7uvDWkAX8XNUQd&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=b8e8a68fd7585a2b6a9d95e1373eed4e&oe=5F5D2E18
0
@AnnaMarianna mi się moja żona podoba bez makijażu najbardziej, ale jak się delikatnie pomaluje, to też jest super. Natomiast ostatnio szliśmy na wesele i była na profesjonalnym makijażu no i mi się to niezbyt podobało. Za dużo tego wszystkiego i jakoś tak gorzej wyglądała