- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
6
Porażka dzisiaj z Bayernem chyba spowoduje zmianę trenera w Barcelonie. Nie sądzę by cieszył się zaufaniem wśród piłkarzy w sytuacji gdy wszystko co było do wygrania przegrał. Mam nadzieję że będzie sukces Barcelony ale to tylko ćwierćfinał a czujemy się jakby to był mecz o główne trofeum. Chciałbym abyśmy wyszli ustawieni na tak. By nie było czterech pomocników chociaż rozumiem trenera ze trochę obawia się rywali. Myślę ze w takim meczu warto ryzykować by potem nie mieć pretensji że coś się przespało. Bez względu jaki skład wyjdzie to krytyka może być tylko po meczu. Lewy Messi Suarez czy też Busi wiecznie grać nie będę a to jedna z tych ostatnich szans na triumf w tych rozgrywkach. Oczekuje dobrego meczu i pewnie będzie to wielkie widowisko. Niech Lewy strzela a Barcelona wygra.
0
@Janiama Ciekawe kogo znowu wezmą jako trenera...
0
@Janiama Wenger ( na 2 lata ściągnąć z biurka FIFA ), Laurent Blanc, Bielsa lub dać szanse Garcia Pimiencie.
Innych kandydatów nie widzę bo Xavi wiadome że w tym roku nie przyjdzie po podpisaniu nowego kontraktu w Katarze.
1
@Coutinho007 Nie dzwonili jeszcze:)
1
@Janiama Niech Messi strzela i Barcelona wygra.
0
@semafor Jak Lewy ma strzelać a Barca wygrać to wiadomo ze i Leo coś trafi
0
@FC1899Barca Nie wymieniłeś jeszcze faworyta zarządu Mauricio Pochettino
:(
0
@Coutinho007 Pewnie będą spoglądać w kierunku kolejno Blanca, Koemana i Ten Haaga.
2
@Janiama może być 2-1, gol Lewego i 2 bramki Suareza po 2 asystach Messiego ;) nie miałbym nic przeciwko, ale trzeba powiedzieć, że dawno nie byliśmy tak zdecydowanym underdogiem w rywalizacji w Lm
2
@Khajio A skończy się na Rubim ^^
2
@Janiama w moim poscie chodzilo tez o to, ze nie chce aby Lewy cos nam strzelil, dla mnie to przeciwnik :)