- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1652 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1652 Culés
27
Ronnie O'Sullivan melduje się w finale mistrzostw świata! The Rocket po pasjonującym boju pokonał Marka Selby'ego 17:16. Rywalem Anglika w finale będzie Kyren Wilson. Co tu dużo mówić? Po prostu GOAT.
@Chakalaka @Slazmi @damianex10 @student97r @TheGoldenEleven @TheMugShot @Coutinho007 @NeroTFP @macio_944 @Colon
4
@Hiacynk niesamowite to bylo. Widzialem koncowke.
3
@Hiacynk Szkoda tylko, że przez wywalenie strony nie można było tego od razu napisać. :) Teraz przynajmniej finał będę oglądał ze świadomością, że kto nie wygra, to będzie dobrze. Ale będę za Wilsonem. Bardzo go lubię i mam nadzieję, że podniesie puchar, a jak nie, to postawi się Ronniemu. :)
3
@Alcazar @Bykunn @tobiasson92 @mekston @Kidd @LucaBrasi @osa91 @1996messi @Piotr,1985 @Janiama
3
@Hiacynk Selby przegrał ten mecz 3 sesją. Ale też trzeba przyznać, że w po przerwie w 4 sesji O' Sullivan miał dużo szczęścia + rewelacyjna skuteczność na długich bilach. Jutro trzymam kciuki za Wilsona ;)
4
@Hiacynk 14-16 i wrócił. Chociaż tyle dobrego dzisiaj
2
@Hiacynk tragedia, uwielbiam go, ale chciałem mś dla Selby'ego!
4
@student97r OSullivan po 6 MS - inny wynik niz wygrana Ronniego teraz to bedzie sensacja
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Hiacynk
Najtrudniejszy przeciwnik już za O'Sullivanem. Przed finałem zostanie zmienione sukno, więc Ronniemu będzie się grało jeszcze lepiej.
2
@Hiacynk Ale zaskoczenie. Chociaż jeden pozytyw tego koszmarnego wieczoru. No Ronnie to po 6 tryumf w MŚ:))
1
@Hiacynk niesamowita końcówka i fura szczęścia Ronniego ale przynajmniej jest coś na osłodę! Jak jeszcze wygra to będzie pięknie :D
0
@Hiacynk Oglądałem jednym okiem, świetny mecz, wspaniała promocja snookera, podobnie jak drugi półfinał, emocje i zwroty akcji... Cóż chcieć więcej ...