- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
2
Nie ważne jakie będą wyniki najważniejsze by gra była ładna dla oka. Tak czytałem w styczniu. Setien wprowadzi mlodych i zmieni system gry. Będziemy grali widowiskowo bo on ma DNA Barcy. I co zrobił koleś razem ze swoim asystentem? Przegrał wszystkie ważne mecze lub zremisował. Nawet Osasuna nas w domu walnela. Miał długi okres przygotowawczy. Wrócił Suarez i de Jong a mimo tego byliśmy bardzo słabi. Już nie ma Setiena ale to nic nie zmienia. Jeżeli finansowo nie damy rady to klub może iść na dno. Odwrócą się sponsorzy kibice nie wróci na trybuny i może być spektakularny upadek wielkiego klubu. Barcelona jest w tym momencie blisko katastrofy. Oby koronawirus odpuścił
3
@Janiama Człowieku. Daj sobie spokój. Tyle razy się myliłes, że chociaż teraz powinieneś dać sobie na wstrzymanie. Tak tak, czytałeś w styczniu, każdy się mylił, ty miałeś rację.
7
@Janiama „Nie ważne jakie będą wyniki najważniejsze by gra była ładna dla oka.” No weź już tak nie pisz. Bo nikt kto jest kibicem Barcy tak nie mówił. Przypomnę, że zakładałeś się o to, że Barca wygra LM w tym sezonie.
0
@Janiama drogi kolego, Setien dojechal barce, to jest wspanialem zakmniecie ostatnich 5 lat. To jak on wyglada na lawce LAMIE SERCE. Czlowiek z tak zasmuconą zbolałą aparycją. Oczy tej duży leją się łzami. A on miał podnieść giganta po nokaucie?
Zagralismy 2-3 dobre spotkania za niego, ANI RAZU chyba nie powtorzyl tego ustawienia
RIKI gral niesamowicie, nie wierze ze dzis z Frankiem nie uratowali by nam twarzy.